Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Česko má svou Susan Boyle: Tohle nevidomou Růženku a slavnou zpěvačku spojuje!

+ Dalších 5 fotografií
Jedna uspěla v Talentu před deseti lety, druhá prožívá štěstí z přízně publika dnes. Když se před porotou zjevila Růžena Kováčová (37), působila stejně nenápadně a zakřiknutě jako tehdy Susan Boyle (57). Obě pak vzaly do ruky mikrofon a britský porotce Simon Cowell (59) i náš Jaro Slávik (44) se pěstmi mlátili do hlavy, aby už nikdy nedávali na první dojem.

Nevidomá Růženka je jednoznačně největší hrdinkou populární show Česko Slovensko má Talent 2018 V pátek se jí podařilo dojetím rozbrečet nejenom porotu, ale i stovky diváků u televizních obrazovek.

Už na první pohled je zřejmé spojení mezi Růženkou a Susan Boyle, která před deseti lety uspěla v britském Talentu. Od obou porota nic nečekala, pak se musela omlouvat. Růženka navíc oproti všem ostatním soutěžícím nevýhodu, je totiž nevidomá. Porotkyně Diana Mórová ji ale přímo finále zlatým bzučákem neposlala kvůli hendikepu, ale překrásnému hlasu.

Paní Růženka je z toho nadšená, moc si přála, aby mohla zpívat lidem. A i ze srovnání s Boyle má radost. "Susan Boyle samozřejmě znám, něco o ní vím. Máte pravdu, že asi máme podobný osud, je to zajímavé. Ona má skutečně krásný hlas, plánuji si ji pořádně poslechnout," prozradila eXtra.cz.

Teď už Růžence nezbývá než čekat, až se rozjedou finálová kola Talentu a ona bude znovu moct předvést své nádherné umění.

Související články

Další články