Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česko má svou novou hvězdu: Ivan Jonák je teprve pár dní z basy venku a už se pro něj pořádá sbírka a lidé ho chtějí na Hradě!

Ivan Jonák je teď v kurzu, lidé ho chtějí na Hrad. Po osmnácti letech
v base slušná kariéra.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Je to kariéra jako blázen.

Kdybyste náhodou nevěděli, jak se stát jednou z největších hvězd dneška, doporučujeme vám jít na osmnáct let bručet za objednanou vraždu manželky, po výlezu si založit Facebook, svolat party ke svému propuštění a hned máte obdivovatelů a přátel, že ani nestíháte klikat.

Dokonce si pak budete muset založit fanouškovský profil a někteří z vašich skalních fans by vás klidně poslali i na Hrad.

Ostatně když může kandidovat všude možně Bobošíková, proč by to nezkusil i bývalý majitel Discolandu Sylvie.

No nekecáme.

Ivan Jonák (58), po Jardovi Jágrovi druhý nejznámější majitel účesu zvaného mullet, bývalý milovník medvědů a krokodýlů, nahých holek v kabrioletu a muž, který své manželce u oltáře slíbil, že je rozdělí až smrt (splněno), teď vypadá jako váš hodný děda, plný životních zkušeností, kterému byste na koleno posadili vaše vnouče nebo ho rovnou nacpali do kostýmu Santa Clause.

Budiž mu ke cti, že v base těch osmnáct let, které dostal za nájemnou vraždu své manželky Ludviky, nebylo o něm vůbec slyšet, prostě si to trpitelsky odseděl a nefňukal kvůli každé kravině jak David Rath ukvičená holka, hezky se nám tam nechal zarůst a zešedivět a ještě mu mezitím vyrostl jeho fanklub.

Před několika dny ho konečně pustili a byla to mediálně velmi sledovaná událost, zejména ale pro ty, co se na něm chtějí tak trochu přiživit. Ivan je teď daleko slavnější celebrita než kdejaký nazdárek, jenž se upoceně snaží moderovat nebo zpívat nebo hrát v Růžovce a pak chodí na večírku s páskou na ruce.

PAN IVAN by určitě žádnou nikdy nepotřeboval, PAN IVAN se totiž dostane všude i bez ní a nikdo se nikdy nezeptá „A vy jste kterej?“, protože jednak ho znají úplně všichni a za druhé byste po tomto nemístném dotazu mohli dopadnout jako Ludvika.

Jonák teď zažívá mediální terno, a protože chudák o našem slavomanském rybníčku nic neví, bude mu chvilku trvat, než se zorientuje a shodí ze sebe zbytečné lidi, no ale tu charitativní sbírku, kterou pro něj jeho obdivovatelé založili, by rychle využít měl. Jonákův profil na Facebooku je totiž v kurzu a ani pro to nemusel hnout prstem.

Očekáváme v napětí, že znovu rozjede svůj Discoland Sylvie, napíše čtyři knihy o svém osudu a pak se o něm natočí film, kde ho bude hrát František Ringo Čech. Jak říkáme, co by za takovou hvězdnou kariéru jiní dali. Tady vidíte, že trpělivost a basa růže přinášejí.

Související články

Další články