Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česko má svého Rodriga Alvese: Honza z Brna má 50 stehů na obličeji a nafouklé rty

Česko má svého Rodriga Alvese: Honza z Brna má 50 stehů na obličeji a nafouklé rty
Zdroj: Honza Simsa archiv
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Mladík z Brna, který se jmenuje Honza, se během posledních dvou let rozhodl, že kompletně změní svoji vizáž. Z obyčejného kluka se pomalu proměňuje v panenku Bratz. Někteří lidé na sociálních sítích naráží na to, že je Honza česká obdoba Rodriga Alvese (36), který dokonce změnil i pohlaví, protože se mnohem lépe cítí coby žena. Honza nedávno podstoupil estetickou operaci, která ho k jeho vysněnému cíli zase o kousek přiblížila.

Honza z Brna byl ještě před pár lety úplně obyčejný kluk, který se věnoval focení a živil se jako umělec. V posledních dvou letech se ale rozhodl rapidně změnit svůj vzhled. Z obyčejného kluka, kterého byste v davu přehlédli, se Honza mění v kopii panenky Bratz.

"Včera jsem prodělal svoji první estetickou operaci v životě, LIPLIFT na klinice v Bratislavě. Velmi precizní a skvělý doktor mi začal tvořit rty, které bych v budoucnu chtěl. A první zákrok zvládl na výbornou. Jsem nadšený," napsal v květnu Honza na sociální sítě.

V poslední době si nechal zvětšit rty, a to hned dvakrát. "Mám asi padesát stehů, strašně to bolí, ale každým dnem to bude lepší," dodal s tím, že rty jistě brzy splasknou do přijatelnější formy.

Honza má vskutku netradiční profil. Miluje kožešiny, blond barvu a vysoké podpatky. Na to se koneckonců můžete podívat v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy