Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Česko má novou královnu krásy: Titul Miss Czech Republic si odnesla Adéla Štroffeková. Korunku získala i Veronica Biasiol

Titul Miss Czech Republic si odnesla Adéla Štroffeková.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 149 fotografií
Miss

Konečně známe novou českou královnu krásy. Vítězkou prestižní soutěže Miss Czech Republic se stala jednadvacetiletá studentka z Prahy Adéla Štroffeková. Korunka ozdobila i hlavu influencerky Veronicy Biasiol, která získala titul Miss Grand Czech Republic. Na slavnostním galavečeru nechyběl ani tým eXtra.cz.

Nová Miss

V pražském Foru Karlín se dnes oslavovala krása. Konal se tam slavnostní finálový galavečer soutěže Miss Czech Republic, kde se pod odborným vedením prezidentky soutěže Taťány Makarenko utkaly o titul a korunu nejkrásnější dívky naší země. Na události, kterou mohli diváci sledovat prostřednictvím televizních obrazovek Nova Fun, nechyběl ani tým eXtra.cz.

Letošní novou královnou krásy se stala jednadvacetiletá Adéla Štroffeková z Prahy, která bude naši zemi reprezentovat na nejznámější a nejprestižnější soutěži krásy Miss World. Štroffeková navíc získala i doprovodný titul Miss Popularity, který mohl být ovlivněn hlasy diváků. Krásku korunovala loňská vítězka Justýna Zedníková, Miss Czech Republic 2023 a aktuální Miss Supranational Czech Republic 2024, která bude reprezentovat naši zemi již v červenci v Polsku.


Biasiol byla druhá

Korunka nyní zdobí hlavu i známé influencerky Veronicy Biasiol, která je novou Miss Grand Czech Republic 2024. Titulem Miss Supranational Czech Republic 2024 se nyní honosí dvaadvacetiletá Michaela Macháčková. Miss International Czech Republic 2024 se stala třiadvacetiletá blondýnka Alina Dementěva žijící ve Vídni a novou Miss Intercontinental Czech Republic 2024 je devatenáctiletá Julie Smékalová.

Doporučený rozhovor s Adélou Štroffekovou:

Slavnostním večerem diváky provedli moderátoři Ondřej Novotný a Natálie Kočendová, vítězka světové soutěže TOP MODEL OF THE WORLD 2022. V průběhu programu vystoupil na pódiu i Adam Pavlovčin alias Adonxs, vítěz Superstar 2022 a DJ Andrea Pomeje. O módní přehlídku se postarala světová módní značka Guess by Marciano.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy