Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Česko má největšího magora na světě! Jako jediný skáče autem přes letadlo! Jak dopadl jeho první pokus? Video jen pro otrlé!

Ne! To se nedá, totální blbost! Tak by asi většina reagovala nad nesmyslným nápadem skočit autem přes letadlo. Respektive by možná někteří blázni začali váhat, pokud bychom uvažovali nad speciálně upraveným autem, které bude nejen odborně nachipováno a jeho technické vlastnosti upraveny, ale které bude zároveň minimálně milionkrát bezpečnější než auto sériové. Takže tuny molitanu, měkká přistávací plocha a samozřejmě přítomnost kaskadérů. Kdepak! Marek Rejman je magor (dámy prominou, ale výstižnější termín v českém slovníku neexistuje). Žádné upravené auto a žádní kaskadéři. Normální kluk s ještě obyčejnějším autem.

To takhle sednete do Mini, které má obsah 1,2 l, ale pozor, zato s CD přehrávačem, najedete na 10metrovou rampu a prostě skočíte. Adrenalin? Pro řidiče určitě, pro jeho tři syny však už menší! Ale o tom to právě je! A to, že dosednete jen na předek a zadní dvě kola visí z doskokové rampy? I to se může stát (pořád lepší než se na rampu netrefit vůbec).

Jenže skákat z bodu A do bodu B přece není nic světoborného (přestože to ještě nikdo nikdy na světě neskočil)! Marek se tedy domluvil s nejlepším českým Air Race pilotem Martinem Šonkou a střihli si tak trochu duet. Eva s Vaškem by mohli závidět, nicméně toto byl spíše těžký punk nežli český dechovkový bizár. Takže to vypadalo asi takto: „Hele, leť, a až tě uvidím, skočím, jo?“

Někdy skok autem taky trochu nevyjde! Lidé hecují a magoři jako Marek do toho prostě jdou! Proč se lidé bojí létat letadlem, přestože je to dopravní prostředek prokazatelně bezpečnější než auto? Proč se tedy lidé bojí dělat extrémní věci, tak jako je třeba jump autem na věž? Protože to ještě nikdo předtím nezkusil? Kdo se bojí, se*e v síni. Kde bychom byli dnes, kdyby se v roce 1903 bratří Wrightové pos*ali? Neměli bychom žádné aerolinky a na luxusní dovolenou na Havaj bychom mohli tak maximálně prstem na mapě.

Skok na 20metrovou věž (tak pro představu výška 7patrového paneláku) trochu nevyšel. Ale co, nikdo učený z nebe nespadl, respektive z věže nespadl. Není to jistě poslední pokus šíleného jezdce.

Takže Marek skočil! Poprvé a naštěstí bez následku na těle i psychice. O následcích na psychice trochu pochybuji, neboť tento adrenalinový blázen chce tento kousek zopakovat ještě jednou, a to v Praze! Nebude však přeskakovat letadlo na volném prostranství, kde rozjezdová plocha byla dostačující, ale v uzavřené O2 Areně.

Marek by se tak již dnes měl modlit k Bohu a nechat mu v kostele minimálně tucet krabic od vína jako úplatek, abychom nemuseli vymýšlet eXtra epitaf. Nicméně ve dvou se to lépe táhne, takže rozmýšlím, zda si jedinečnou příležitost nenechat ujít. Tedy skočit nebo neskočit s Markem v autě, to je to, oč tu běží. Kdyby Shakespeare věděl, že být či nebýt bude otázkou, zda přežijeme nebo nepřežijeme při bláznivém skoku, jistě by si tento výrok nechal patentovat!

Skočit či neskočit, to je to, oč tu běží. Nicméně hec je hec! O to větší, že podporou budou tisíce diváků v nabité Areně FMX Gladiators Games! Již za dva

Související články

Další články