Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Česko má jasno! Jiří Kajínek je podle většiny národa hodný kluk, který nic zlého neudělal

Češi se do vraha zamilovali…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Nedávno jsme na Facebooku eXtra.cz uveřejnili anketu ohledně viny Jiřího Kajínka. Ať už vás výsledek překvapí, nadchne nebo rozzuří, Češi mají jasno! Jirka Kajínek je podle nich nevinen. Devadesát procent lidí odpovědělo, že podle nich Kajínek nevraždil, 10 procent si myslí, že Zeman dal milost vrahovi.

Nikdo si dlouho nedokázal získat srdce věčně ukňouraných Čechů tak jako vězeň Jiří Kajínek. Ten byl sice odsouzen za vraždu na doživotí, ale kolem jeho případu se již přes dvacet let rozprostírá mlha pochybností. Především proto, že sám odsouzený zarytě apeluje na svou nevinu a působí poměrně přesvědčivě.

Nejen že přesvědčil některé odborníky na slovo vzaté, ale podařilo se mu to i u většiny veřejnosti. Navíc se z něj stal po jeho propuštění tak trochu miláček národa. Důkazy, nedůkazy, Češi mají jasno, Jiří Kajínek podle nich tehdy buď vůbec nestřílel, anebo trest 23 let, který si ve vězení odseděl, považují za vysoce dostatečný a raději by samotnému Kajínkovi dopřáli klid.

O tom, že se Jiří Kajínek stal velmi rychle miláčkem národa, jsme se mohli přesvědčit několikrát. Lidé ho doslova zastavují na ulici, prosí o podpis a společnou fotku. Kajínek je podle všeho zatím trpělivý a svou popularitu vnímá pozitivně. Stejně jako kladné reakce veřejnosti na svůj případ.

Související články

Další články