Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

ČESKO KRUTÝCH MRAZŮ: Víme, kdy se zima umoudří a přestaneme drkotat zuby

Počasí
Přituhuje a přituhuje. Ze skříně už jsme dávno museli vytáhnout zimní kabáty a rukavice, jinak by nám umrzly prsty. V dohledné době tomu ale bude jinak, jelikož se má oteplit. Nepříjemného mrazu se tedy alespoň prozatím zbavíme.

Není nic horšího než stát na zastávce zachumlaná v zimním kabátě a čekat desítky minut na autobus. V brzké době to ale už tak strašné nebude. Má se totiž oteplit.

„V pátek bude zataženo až oblačno, ojediněle slabé sněžení nebo mrznoucí mrholení. Ráno ojediněle mrznoucí mlhy. Na východě místy skoro jasno. Postupně v Čechách od západu občas sněžení nebo mrznoucí déšť s tvorbou ledovky, zejména na západě. Nejnižší noční teploty –3 až –7 °C. Nejvyšší denní teploty –3 až +1 °C,“ uvádí se na ČHMÚ.

VÍKEND

sobotu se budou nejnižší noční teploty pohybovat mezi –1 až –5 °C. Ve východní polovině místy až –8 °C. Nejvyšší denní teploty 1 až 5 °C, na Moravě, ve Slezsku a v severovýchodních Čechách –3 až +1 °C. Neděle přinese nejvyšší denní teploty –2 až +3 °C, v západní polovině Čech 3 až 8 °C.

Teplo nás neopustí ani následující týden. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat kolem 7 až 11 °C, na Moravě 3 až 7 °C. Stejné teploty jako na začátku týdne nás čekají až do čtvrtka.

Mohlo by vás zajímat

Další články