Příběh, který se může jevit jako jedna velká zamilovaná story nebo taky poplašná zpráva. Na Facebooku se objevila fotografie Larse, který objímá sympatickou hnědovlásku Claire.

Snímek měl být pořízen v únoru roku 1999 před Karlovými lázněmi. „Tu noc to bylo poprvé, kdy jsme se potkali, pak jsem musel odcestovat zpátky do USA. Dělalo mi potíže vyslovit její jméno a příjmení, tak mi řekla, ať jí říkám Claire,“ popisuje na Facebooku mladík a pokračuje: „Tehdy, kdy jsme se potkali, mezi námi proběhla obrovská chemie a ona říkala, že se cítí magicky. Nikdy nezapomenu tato tři slova, kdy se na mě podívala svýma krásnýma očima a po tom, co jsme dotančili, mi řekla Máš neuvěřitelné kouzlo.“

„Cítil jsem to samé a tehdy to nemohlo být lepší. Moji a její přátelé chtěli jít pryč, takže jsme si rychle udělali fotku. Nechápu, proč jsem ji nezkusil kontaktovat už dřív. Možná jsem se bezhlavě zamiloval. Už je to patnáct let. Toužím ji tam někde venku potkat a zase si s ní zatančit,“ dodává ve své prosbě Lars.

Pokud dívku, která se zřejmě jmenovala Klára, znáte, napište nám na redakce@extra.cz a pomozte příběh posunout ke zdárnému konci.