Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Českého lva 2018 rozdrtil film Bába z ledu: Zazářila Banášová i Kaiser

Jak hodnotíte letošní Lvy vy?
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 10 fotografií
Moderování Českého lva se po roce ujala půvabná Adela Banášová (37). Nutno říct, že výkon podala na jedničku. Dokonce byla místy velmi vtipná a publikum to náležitě ocenilo bouřlivým potleskem. Českého lva ovládl film Bába z ledu, který proměnil hned šest nominací. Komu se večer podařil a kdo značně pokulhával?

Adela Banášová platí za nejlepší moderátorku jak v Česku, tak na Slovensku. Už druhý rok po sobě blonďatá moderátorka uvádí udílení prestižních filmových cen Český lev. I tentokrát se svého úkolu zhostila na výbornou a ještě pobavila.

„Když se občas bavím s mladými lidmi, a když mluvím slovensky, tak mi odpovídají, že mi nerozumí. Tak jsem vám všem přišla ten jazyk zase připomenout,“ udělala si srandu z Čechů, kteří ji před rokem uráželi za to, proč někdo ze Slovenska moderuje české ceny.

Nepřehlédnutelná byla také Jitka Čvančarová (39). Herečka vypadala šťastně a rozdávala úsměvy na všechny strany. V přímém přenosu si spokojeně hladila bříško a šlo na ní poznat, že prožívá nejkrásnější období v životě.

Naopak kdo vůbec nezazářil, byla Tereza Voříšková (28). Ta se předvedla v nudném modelu jednoduchých šatů a nezanechala po sobě žádný dojem. Českého lva ovládl jednoznačně film Bába z ledu. Ten posbíral hned několik cen.

Za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli si odnesla Českého lva Petra Špalková za film Bába z ledu. Lví sošku v kategorii Nejlepší scénář právě převzal Bohdan Sláma za scénář k filmu Bába z ledu.

Herečka Zuzana Kronerová excelovala ve snímku Bába z ledu, za což si odnáší Českého lva za Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. V kategorii Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli zvítězil Pavel Nový a odnáší si lví sošku za roli ve filmu Bába z ledu.

Režisér Bohdan Sláma získal sošku Českého lva v kategorii Nejlepší režie a scénář za film Bába z ledu. V dobré náladě také dorazil Oldřich Kaiser, který se stal vítězem v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli za film Po strništi bos.

Související články

Další články