Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

České zpěvačky ztrácí soudnost: Andělé byli přehlídkou obézních kolosů

Kde daly české zpěvačky soudnost?
Zdroj: reprofoto ČT1
+ Dalších 67 fotografií
Opravdu to začíná vypadat, že české zpěvačky pozbyly veškerou soudnost a přestávají pečovat o své tělo. Na předávání hudebních cen Anděl to jen podtrhly zpěvačky Ewa Farna (24) a kdysi žhavá členka Black Milk Tereza Černochová (34). Obě dvě nemají jenom pár kil navíc. Zpěvačky jsou zkrátka obézní a to tak, že Terezu téměř nezabírala kamera.

Zatím stále platí, že v Česku jsou ty nejkrásnější holky. To se ale už brzy může změnit. Obzvlášť zpěvačky přestávají o sebe pečovat. Hlas mají sice nádherný, ale jejich vzhled začíná lidi děsit. Na předávání hudebních cen Anděl to bylo zase vidět.

Nejdříve zazpívala Ewa Farna (24), která nutně potřebuje dietologa a módního poradce. Když už nechce nic dělat se svojí obézní postavou, tak by jí mohla přizpůsobit alespoň šatník. Nacpat se do černé třásňovité koule není nic světoborného.

Podivný model zpěvačce opět přidal kila navíc. Podobně na tom je i bývalá členka oblíbené dívčí kapely Black Milk. Tereza Černochová jako host také zazpívala, ale úplně by stačilo slyšet její hlas a ne na ni ještě koukat.

Tereza je snad ještě tlustší než Ewa a obě by se nad sebou měly zamyslet. Terezu dokonce kamera zabrala zblízka jen jednou. Báli se snad, že by se jim nevešla do záběru?

Související články

Další články