Otevíračka mexické restaurace slibovala mnoho úlovků pro módní policii, ale to jsme si mysleli, že právě v tom dobrém slova smyslu. Protože na pozvánce stálo cocktail chic, těšili jsme se na to, jaké pěkné šaty vytáhnou hlavně dámy ze skříně.

Bohužel ale někteří si to popletli s posezením u táboráku nebo přišli z nákupu rohlíků, nutno říct, že muži byli kolikrát oblečení lépe než přítomné dámy.

Tak se pojďme na ně podívat. A pokud nevíte, jak se obléci na cocktail chic, v galerii najdete inspiraci.

1. Eliška Bučková (25)

Modelka a bývalá Miss přesně ví, co si má vzít na sebe, a i když ji vzbudíš ve tři ráno a zařveš na ni cocktail casual black tie chic, což je nesmysl, ona je schopná hodit na sebe ve vteřině přesně to, co má splňovat daný pokyn. Jako jedna z mála přišla na večírek tak, jak to stálo na pozvánce. Na druhou stranu, ač kombinace černé a bílé nevyjde nikdy z módy, Eliška je v tom docela nudná. Copy stranou taky vidíme na každém pometlu, ale tím nechceme říct, že je Eliška pometlo, ale že víc šik by byl vysoký koňský ohon. A vyměnit boty. Zlaté nápadité by se k tomu hodily daleko lépe.

2. Kamila Nývltová (25)

Tak předně chceme říct, že Nývltová je stejně stará jako Bučková, ale zatímco Kamila vypadá jako dítě, Eliška jako její o deset let starší sestra, takže by to chtělo méně solárka. Kamila ale pořád neví, jestli má chodit za holčičku nebo za dámu, možná by jí v tom měl už někdo poradit. Oceňujeme snahu vypadat originálně, ale batika NE, i kdyby to stálo deset miliard dolarů a šilo to pět Vuittonů v kombu s Pradou.

3. Sandra Parmová (28)

Budiž jí odpuštěno, že ten den byla i se svým milým, králem péřovek Janotkou, na výletě v Drážďanech a pak hned běželi na otvíračku, čili chápeme, že nebude celý den trajdat v koktejlkách někde na vánočních trzích, kde je minus osm. Takže zavíráme obě oči a na tomhle kompromisu si ceníme výrazného šperku a vůbec toho, že vypadá svěže. Ale holt to není cocktail chic.

4. Emma Smetana (26)

Mimo. Totálně. Emma se pořád snaží reprezentovat francouzský uvolněný styl, ale tohle se hodí možná tak na tiskovku skautského tábora. Proč mají někteří pocit, že si mohou chodit na večírky, jak se jim zamane?

5. Sámer Issa (29)

Takhle nějak to má vypadat, když dodrží dress code oba. Sámerovi není co vytknout, jeho řasnatka Hanna Pekhart by akorát mohla vyměnit černé silonky za tělové. A nelesklé, samozřejmě. Jinak na tom nevidíme jedinou chybu.

6. Petra Svoboda (32)

Nudný outfit modelek. Kožené kalhoty, velká taška ve stejné barvě, v jaké má boty, a k tomu tričko, co vypadá obyčejně, ale přitom je zbytečně drahé. Viděli jsme stokrát v různých obměnách a už to zase dlouho vidět nechceme. Když máte na to postavu, pochlubte se jí v dokonalých šatech.

7. Kateřina Kristelová (35)

To není ani vtipné. To je vše, co k tomu řekneme.