Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

S českou otevřeností jsem narazila! Orální sex, svazování a bití obuškem! Češi zažili na dovolené v Hurghadě strach o holý život

+ Dalších 6 fotografií
Určitě si pamatujete na čerstvý případ účetní Lenky, kterou v Egyptě pobodal terorista. Lenka se z dovolené živá nevrátila. Smrtelné nebezpeční nyní hrozilo dalším českým turistům. Egypťané chtěli po Sabině orální sex. Jejího přítele zmlátili a svázali. Šlo mu o život.

Ten případ všichni známe. Účetní Lenka odjela do Egypta na vysněnou dovolenou. Živá se ale nevrátila. Ve věku 36 let podlehla celkovému selhání organismu, které nastalo po pobodání. Na Lenku zaútočil Abdar Rahmán, který sympatizoval s teroristickou organizací Islámský stát. Kromě Lenky zabil dvě turistky z Německa. Podle hlavní vyšetřovací verze mu vadilo, že ženy jsou na pláži málo zahalené, což odporuje pravidlům islámu – psali jsme ZDE.

Děsivou zkušenost si z Egypta přivezli také Sabina D. a její přítel Honza B. Sabina tvrdí, že byli oba napadeni kvůli sexu. „Chovali jsme se tak, jak jsme zvyklí u nás v Česku – přátelsky, protože takoví jsme. A to byla chyba,“ uvedla Sabina pro Blesk, který o případu informoval.

Jenže to je možná hlavní kámen úrazu. V Egyptě asi není dobré chovat se tak, jako byste byli na koupališti ve Valašském Meziříčí, kde Sabina žije. Egypťané jsou na některé projevy chování velmi citliví. Když se žena usmívá nebo tančí, tak to někteří muži mohou vzít jako pobídku k erotickým hrátkám. A zřejmě něco takového se stalo Sabině. Dostala totiž nabídku na orální sex.

"Když byla Sabina v bazénu, tak mi řekl: Zaplatím za sex s tvou přítelkyní. Pošli ji na pokoj, chtěl bych orální sex,“ uvedl Honza v rozhovoru pro deník Blesk. Neudržel se a plavčíkovi vrazil facku. Pak ho napadli a svázali pracovníci hotelu – psali jsme ZDE.

Honza tvrdí, že ho svázali, zavřeli do temné místnosti a mlátili obuškem. Lékařská zpráva uvádí, že Honza měl na hlavě tržnou ránu, hematomy na rukou a lýtkách a otlaky po svázání. Sabina požaduje, aby se celým případem důkladně zabývala česká ambasáda. "Můžeme potvrdit, že se na naši ambasádu v Káhiře ve středu 2. 8. večer před svým odletem do Prahy obrátila jedna Češka s tím, že její přítel měl být v návaznosti na sexuální obtěžování její osoby napaden, svázán, zbit a okraden,“ uvedla pro Blesk Irena Valentová z ministerstva zahraničí.

Honza tvrdí, že Egypťané mu ukradli řetízek a hodinky. Český pár chce, aby byl celý případ podrobně vyšetřen. Zajímavé je, že o podobné zkušenosti mluvil také Petr Kramný. Ten tvrdil, že celou jeho rodinu otrávili zaměstnanci hotelu. Prý se někdo mohl cítit uražen, když Monika Kramná odmítla jeho návrhy. Kramného verzi ale vyloučili znalci. Moniku a Klárku prý zavraždil sám Kramný pomocí elektřiny.

Související články

Další články