Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ČESKÉ TITULKY: Děkovná řeč Leonarda DiCapria po získání prvního Oscara

Leonardo DiCaprio získal cenu nejvyšší, jaké může herec dosáhnout. Filmová akademie mu udělila Oscara, a jelikož si na něj musel počkat nekonečně dlouhých šest nominací, svoji děkovnou řeč si oprávněně užil.

eXtra.cz vám společně se sesterským webem onetv.cz přináší jako první titulky k děkovné řeči Leonarda DiCapria. Herec pokorně poděkoval všem od začátku své kariéry až po současnost. Padala taková jména jako Michael Caton-Jones, který dal Leonardovi jeho vůbec první roli. Zmínil také režiséry Martina Scorsese a Alejandra Gonzáleze Iñárritu.

Potom, co Leo všem poděkoval, nezapomněl připomenout jeho celoživotní téma, kterým je globální oteplování, a to, jak se především některé korporace chovají k přírodě na zemi. Svoji řeč podtrhl tím, že štáb, který se podílel na natáčení Revenantu, musel dlouho hledat lokaci, kde bude dostatek sněhu, který byl pro jejich natáčení klíčový.

Více se o letošních Oscarech dočtete ZDE a ZDE.

Související články

Další články