Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

České matky radí Anetě Krejčíkové: Na trable s Benem mají OSVĚDČENÝ RECEPT

Herečka jasně odpověděla, jestli má ještě druhé dítě v plánu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 30 fotografií
ulice
Pro ostřílenou herečku Anetu Krejčíkovou (28) je mateřství stále tou z novějších rolí. Nestydí se proto poprosit o radu zkušenější matky. Její malý Beník (9 měsíců) v noci nespí a hvězdu nekonečné Ulice zajímalo, jak to má vyřešit. Přinášíme osvědčené triky čtenářek eXtra.cz, které mohou Anetě zajistit klidné spaní!

"Benny v noci stále vyžaduje mlíčko. Mám ho nechat vyplakat, nebo mu to mlíčko furt dávat a přestane časem chtít sám?" ptala se Aneta Krejčíková (28), jak má vyřešit trápení se svým malým synkem. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat!

Jednoznačná rada zkušenějších matek Anetě zní: dávej Beníkovi na noc silnější mléko, nebo rovnou kaši. "Má v noci hlad, tak mu udělejte silnější mlíčko nebo kaši, aby se zasytil, a bude spát celou noc," vzkázala Květa. Souhlasí i Tereza: "Stále je maličký a má nárok se v noci ještě budit. U nás pomáhá silnější mlíčko, aby ho to hezky zasytilo."

Zatímco pro někoho jde o zaručeně fungující recept na klidnou noc, u jiných kašička příliš parády neudělala. "Po silnější kaši či mlíčku bolelo mého syna bříško, takže jsem si moc nepomohla. Je maličký, chce to čas, každé dítě je jiné. A když chce mlíčko, tak mu ho dám," upozornila Tereza herečku na možné potíže, které nelze vyloučit.

Tak snad zaberou postupy jiných matek i u Anety. Herečka se podle zvěstí vrací do nekonečného seriálu Ulice, a tak pro ni dobrý spánek bude klíčový. Na další rady mrkněte v galerii, do komentářů můžete přidat i tu svou!

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy