Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

České krásky s vylepšeným hrudníkem: Barbie s nárazníky, decentní Miss a Veronica Biasiol

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
plastika prsou
S českými kráskami, které si nechaly zvětšit hrudník, se v poslední době roztrhl pytel. Majitelka osmiček Gabriel Jiráčková (20) si nechala zvětšit hrudník těsně po dovršení osmnáctého roku života. Influencerka Veronica Biasiol (21) musí kvůli svému vzhledu čelit kritice od lidí, ale ani to jí nezabránilo v tom nechat si zvětšit prsa na velikost čtyři. Pro plastiku prsou se také rozhodla ještě stále úřadující Miss Czech Republic Denisa Spergerová (19), která je nyní konečně spokojená.

Gabriel Jiráčková

Gabriel Jiráčková (20) se proslavila jako první česká Barbie. Někdy od patnácti let byla rozhodnutá, že chce svoji vizáž radikálně změnit. Sotva dosáhla dospělosti, nechala si zvětšit svoje přírodní čtyřky na osmičky.

Česká Barbie toho měla ale v plánu mnohem víc. Ještě před několika měsíci byla přesvědčena, že si nechá vyjmout žebro, aby měla užší pas. Nakonec od zákroku ustoupila s tím, že operace je náročná a rizika jsou velká.

Vylepšení hrudníku ale nevyloučila. „Mému příteli se velká ňadra líbí. Možná si nechám do budoucna poprsí ještě zvětšit. Ale zatím jsem tak spokojená,“ řekla nedávno eXtra.cz Gabriel.

Veronica Biasiol

Veronica Biasiol patří mezi nejkontroverznější influencerky u nás. Předmětem nekončících debat na sociálních sítích je vzhled mladičké youtuberky a influencerky. Veronica si totiž libuje ve výrazném make-upu a jejími vzory rozhodně nejsou přirozené krásné ženy.

Pohledná brunetka si nedávno nechala zvětšit svá prsa na velikost čtyři. Samotná Veronica se cítí dobře a je se svým novým hrudníkem spokojená. Někteří fanoušci ale její názor nesdílejí. Veronica prozatím u své velikosti prsou chce zůstat a do budoucna je neplánuje zvětšovat.

Podobně jako Gabriel Jiráčková se ani Biasiol nebrání menším estetickým zákrokům na obličeji. Youtuberka je velkým vzorem pro mnohé mladé slečny a snaží se jít příkladem.

Denisa Spergerová

Denisa Spergerová je ještě stále úřadující Miss Czech Republic 2019. Sympatická Miss si před několika málo týdny nechala zvětšit ňadra na velikost tři.

„O augmentaci prsou jsem dlouho uvažovala, jelikož jsem v poslední době více zhubla a přišla jsem o svá prsa. Častokrát jsem slyšela od návrhářů, že je má postava lehce nesouměrná, protože mám ženské boky, ale úzká záda a pas. Vždy se musel můj dekolt lehce retušovat, poněvadž tam vždy trochu něco chybělo,“ řekla Denisa eXtra.cz.

Nyní se cítí konečně spokojená a doufá, že jí zvětšení poprsí zajistí více pracovních nabídek. „Mám ergonomické 340 ml. Z operace jsem měla velký strach, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Jsem ráda, že jsem operaci podstoupila, protože se budu nyní cítit sebejistě a spokojeně,“ dodala.

Související články

Další články