Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

České krásky odhodily svršky. Žhavá Nováková, namakaná Slováková a božská Krainová

Krásky odhodily svršky.
Zdroj: Se souhlasem Simony Krainové/se souhlasem Nely Slovákové/se souhlasem Sandry Novákové/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 28 fotografií
krásky

České krásky odhodily svůj stud a také svršky. Své sledující na sociálních sítích potěšila a překvapila Sandra Nováková, která sdílela pořádně žhavý snímek. Pozadu nezůstala ani Nela Slováková, jež ukázala svou božskou vymakanou postavu. Přidala se i Simona Krainová, která si užívá relax v lázních. 

České krásky se pořádně odvázaly. Své oslnivé křivky předvedla úspěšná herečka Sandra Nováková, která žhavým snímkem na Instagramu svým sledujícím zcela vyrazila dech. Svou dokonalou postavou okouzlila i Nela Slováková, která, jak je známo, nepatří mezi velké stydlíny. Již tradičně se k provokacím přidala i božská Simona Krainová.Nela zapózovala pouze ve spodním dílu plavek a dala tak na odiv svůj pevný zadeček a vypracovaná záda. "To je v čoudu, jak vypadá jednoduše ta fotka. Bylo to vysoký, tvrdý, hrbolatý a myslela jsem, že se zabiju, ale přece i přes plot skočím pro hezkou fotku, ne?" vtipkovala u příspěvku.

Ukázala se i božská Krainová

V lázních si zase užívala Simona Krainová, která si rovněž neodpustila pikantní snímky bez plavek. "Je to tady paráda, kdo se přidá?" provokovala na sociálních sítích. Svým sledujícím nejdříve zapózovala zepředu a následně i zezadu. Krainové by její famózní postavu mohl závidět kdekdo.


Opět se tak potvrdilo, že Simona to zkrátka umí. Svými smyslnými fotografiemi ukázala všechno, ale nic. I když své tělo předvedla v plné kráse, fotografie neodhalují nic, co by bylo mládeži nepřístupno. Peprnější snímky si Krainová nechává pro své sledující na platformě OnlyFans, kde patří k jedničkám.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy