Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

České krasavice prozradily, jak se starají o svoje kštice! Čtěte!

Dominika Mesarošová
Zdroj: herminapress.cz

Vlasy jsou prý korunou krásy. Jak o svoje hřívy pečují naše slavné krásky? Pochlubily se nám.

"Na svoje vlasy docela kašlu. Nemám ani šampon. Jediný, kdo u nás šampon má, je Jakub (Prachař - pozn. redakce). Obarvil se načerno a pouštěl mi do polštáře, tak jsem mu musela koupit speciální přípravky na barvené vlasy. A o háro Kryšpína se stará moje matka. Teď ho ostříhala do hola," směje se zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta Hanychová (27).

"Občas polykám nějaké vitamíny na růst vlasů. A taky si sem tam udělám zábal z olivového oleje a vajíčka," přiznává přece jen nějakou tu péči.

To Dominika Mesarošová (27) si dává záležet. "O vlasy se starám vzorně, protože vlasy dělají člověka," tvrdí. "Co se týče barvy, chodím každý měsíc ke kadeřníkovi Martymu, abych neměla odrosty. To by se pro mou práci fakt nehodilo. A jinak používám tu nejkvalitnější vlasovou kosmetiku. Jméno neprozradím, je to moje know-how," směje se modelka. "Vlasy je také důležité často pročesávat, proto mám hřeben stále u sebe."

"Záleží na tom, jak moc dostanou v práci zabrat. Snažím se je nefoukat a nežehlit, masku občas nechávám i přes noc," prozradila recept na krásné vlasy Dominika Kadlčková (23).

Kateřina Kristelová (33) nedá dopustit na masky a dobrého kadeřníka. "O vlasy se mi stará, stejně jako dalším celebritám, Tomáš Kislinger. Já sama doma kladu důraz na masky, jsem schopna třeba celou neděli chodit v zábalu z olivového oleje. Jinak taky miluju olej Kérastase."

A kolik péče věnujete svým vlasům vy?

Související články

Další články