Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

České kořeny i NÁDHERNÁ přítelkyně: Němcovi Kahunovi bude dnes fandit tato kráska

Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
MS v hokeji
Dnes večer se proti sobě v Bratislavě utká Česko s Německem a půjde o hodně. Mezi německými hráči nastoupí i útočník Dominik Kahun (23). Ten má stejně jako útočník Leon Draisaitl české kořeny. A nejen to, Kahunovi bude dnes fandit jeho překrásná partnerka Antonia (24).

Dominik Kahun (23) je německý hokejový útočník, ale narodil se v českém městě Planá v roce 1995. Jako dítě se s rodinou přestěhoval do Německa. Nyní hraje v americkém týmu Chicago Blackhawks v National Hockey League. Německo Kahun mimo jiné reprezentoval také na juniorských mistrovstvích světa v letech 2013 a 2014.

V roce 2016 debutoval na seniorském mistrovství světa. Roku 2017 reprezentoval Německo na domácím hokejovém šampionátu spolupořádném v Kolíně nad Rýnem a v Paříži.

Dominik randí už přes tři roky s krásnou Antonií Gail. Toni, jak si na svém Instagramu přezdívá, je do hokejového útočníka zamilovaná až po uši. Společné fotky prozrazují, že si spolu žijí jako v pohádce.

Ve 20:15 jeho tým nastoupí proti českému týmu v klíčovém duelu, který rozhodne o úspěchu či neúspěchu.

Dnes večer bude Dominik od své přítelkyně potřebovat hodně podpory. Na krásnou Toni se podívejte do naší galerie…

Související články

Další články