Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

České hvězdy si užívaly na party. S kým přišla Sharlota a kdo šil šaty Evě Decastelo

+ Dalších 26 fotografií
Každý chce na této slavnostní události vypadat sexy. A to se všem povedlo. Party, na které herečka Barbora Mottlová (33) pokřtila časopis Playboy, ve kterém má titulku, se dle slov našich hvězd velmi vydařila.

V centru Prahy se sešlo několik známých tváří, které si přišly užít perfektní atmosféru, vyfotit se a trochu i něco popít. A alkoholem se mezi hvězdami tedy rozhodně nešetřilo. Oblíbené bylo šampaňské a Aperol. Na akci se ukázala i raperka Sharlota (23), která přišla v doprovodu svého partnera. "Na akce chodíme z 90 % spolu," zmínila raperka redakci eXtra.cz. Moc si to spolu užívali. "Já si užívám každou party. Ono je to o tom, jakou si ten člověk udělá atmosféru a s jakými lidmi se tam potká," dodala Sharlota.

Eva Decastelo moderovala

Celou party moderovala krásná a velmi oblíbená moderátorka a herečka v seriálu Slunečná Eva Decastelo (41). "Pomáhala jsem pudrovat zlatým práškem prsa Báry Mottlové, takže večer začal poměrně úspěšně," směje se Eva. Herečka byla jako vždy půvabná s pěknými šaty. Sama si je ale nevybírá! "Já mám svou návrhářku z Olomouce, které vždy řeknu, jaký je dress code, ona už má moje míry. Pak mi vždy pošle šaty jako zásilku poštou, takže já jsem ani nevěděla, co budu mít na sobě," dodala usměvavá herečka.

Nechyběla dobrá nálada

Dobrá nálada na této slavnostní události rozhodně nechyběla. Po karanténě si každý rád vyrazí do společnosti. Třeba taková Lady Dee byla šťastná, že už se konečně koná nějaká ta party. "Konečně nějaká party, už bylo na čase," řekla s úsměvem. Na akci se objevila i oblíbená herečka Sandra Nováková, známá jako doktorka Alexandra Růžičková ze seriálu Modrý kód.

Zajímá vás více? Podívejte se na náš rozhovor přímo z akce!

Související články

Další články