Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

České hvězdičky na Prague Pride: Žhavá Biasiol, barevná Sharlota a zkritizovaná Barbie

+ Dalších 21 fotografií
Prague Pride 2019
Včerejší devátý ročník festivalu Prague Pride si nenechaly ujít ani české hvězdičky, které se rozhodly, že půjdou v průvodu vzdát hold všem lesbám, homosexuálům, transsexuálům a bisexuálům. Podle informací policie se pochodu zúčastnilo kolem třiceti tisíc lidí a neobešel se bez komplikací, které potkaly třeba i první českou Barbie Gabriel Jiráčkovou (19).

V pátek v noci neznámý pachatel polil schody v Letenských sadech fritovacím olejem, aby znemožnil průchod průvodu. I když nakonec byli všichni s celou akcí spokojeni, tak nastalo pár komplikací, které řešila i první česká Barbie Gabriel Jiráčková (19).

„Jedna stará paní mi tam dokonce vynadala s tím, že se prý mám obléknout,“ postěžovala si s úsměvem Gabriel Jiráčková, která je na někdy podivné reakce od lidí už zvyklá. Většina hvězdiček včetně rapperky Sharloty se oblékla do barevných modelů.

Festivalový obleček první české Barbie a Sharloty byl velmi podobný a holky určitě nezanikly v davu. Největší pozornost ale na sebe strhla mladičká youtuberka Veronica Biasiol, která se ozdobila zlatavými křídly, výrazným make-upem a třpytkami.

K průvodu se bohužel připojili i extrémisté, kteří neopomněli s sebou vzít transparenty jako „Ku*vy, táhněte do plynu.“ Ani taková nevhodná hesla ale nepokazila nikomu náladu a všichni se dobře bavili. Vy se nyní můžete podívat do galerie na ty největší módní výstřelky.

Mohlo by vás zajímat

Další články