Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

České fanoušky MMA čeká lahůdka, v březnu se v Pardubicích utká Muradov proti de Oliveirovi

Kdo z nich se stane vítězem?
Zdroj: xfn
Předchozí Další
Oblíbené akce večerních soubojů v MMA se vracejí do Pardubic, kde se v sobotu 3. března 2018 od 19.00 v hokejové Tipsport Areně uskuteční další X Fight Night. V pořadí již osmý večer plný lákavých zápasů nabídne atraktivní duely, ve kterých se představí špičkoví čeští i zahraniční zápasníci a zápasnice. Mezi hlavní hvězdy bude patřit Uzbek Makhmud Muradov, trénující v týmu boxera Floyda Mayweathera, nebo třeba Sandra Mašková, mj. vítězka prestižních Světových her v kickboxu a v Pardubicích debutující v zápasech MMA.

Muradov, který se poctivě připravoval v posledních měsících v USA a Polsku, se utká s Brazilcem Edvaldem de Oliveirou. Ten má za svou kariéru na kontě již přes 30 výher a Muradov na toto číslo zatím kouká z velké dálky. V kleci však rozhodují daleko jiné věci než papírové předpoklady, a tak první březnová sobota přinese jistě pěknou dávku adrenalinu.

Z mužských zápasů pak na sebe výrazně strhává pozornost i souboj Karlos Vémola vs. Jamie Sloane. Vémola jako jeden z nejslavnějších tuzemských zápasníků Angličanovi nic nedaruje i přesto, že to bude jeho teprve první letošní zápas. Kdo však někdy Vémolu v boji viděl, jistě potvrdí, že „Terminátor“ dává do zápasů vždy všechno bez ohledu na to, jak dlouhou měl pauzu.

Zajímavý bude i duel talentovaného Tomáše Kvapila s Rakušanem Mochamedem Machaevem. Kvapil zatím v profesionálním MMA neprohrál a jistě by rád prodloužil šňůru vítězných zápasů na pět.

I Sandra Mašková jde do duelu s Rakušankou Pamelou Shanajovou s cílem vyhrát svůj první profesionální zápas v MMA a dokázat, že nejen v kickboxu je jednička. Jestli se jí to podaří, můžete být svědky již první březnovou sobotu od 19.00 v pardubické Tipsport Areně, kde proběhne akcí nabitá X Fight Night 8.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy