Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

České drama o závislostech Úsměvy smutných mužů: Feťáka hraje blázen z Prostřena

Zdroj: Holiday Films, TV Prima
+ Další 4 fotografie
Nový film
Karel Ondrka (31) to dokázal! Před dvěma lety ho všichni měli za bláznivého ajťáka z Prostřena!, teď se dostal do normálního filmu. V černé komedii Úsměvy smutných mužů si po boku hereckých es Jaroslava Duška (58) nebo Davida Švehlíka (47) zahrál feťáka.

Uvidíte drama a komedii v jednom, slibují tvůrci nového českého filmu Úsměvy smutných mužů V příběhu o úspěšných mužích, kterým alkohol zničil život, sehraje roli i blázen z kulinářské show Prostřeno!

Karel Ondrka je ve skutečnosti hercem, v roce 2017 ale jeho roli vulgárního a hendikepovaného ajťáka všichni uvěřili. Později vyšlo najevo, že ho do pořadu nasadil internetový bavič Kazma

Přehnal to s houbičkami

„Postava, kterou hraji, se jmenuje Lysohlávkový Emil. Je to skutečně žijící člověk, který to přepísknul s houbičkami a zapil je ohromným množstvím alkoholu. Je to tragikomický charakter, permanentně jednou nohou mimo realitu, a zahrát si jej byla veliká výzva. Režisér Dan Svátek naprosto dokonale pochopil můj neherecký status a namísto nějakých obsáhlejších kamerovek mě prostě hodil mezi žraloky,“ svěřil Ondrka o své roli webu Super.cz.

Kromě Ondrky, Klímy a Švehlíka se v Úsměvech smutných mužů objevily další známé tváře. Ve filmu hrají i Marika Šoposká, Simona Babčáková, Jaroslav Plesl nebo Taťjana Medvecká

Související články

Další články