Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

České děti už iphony od Ježíška nechtějí! Tipnete si, co je nyní zase v módě?

Co dostane tato maličká?
Zdroj: Profimedia
Štědrý den je za dveřmi, a tak je jasné, že každé dítě už dávno napsalo Ježíškovi. V posledních pár letech si děti nejvíce přály elektroniku nebo chytré telefony. Tomu je ale letos konec. Nastala totiž velká změna! Co si děti nejvíce přeji?

Vánoce jsou za dvěřmi a Ježíšek bude po roce zase nadělovat. Děti už jsou netrpělivé a odpočítávají hodiny do dne, kdy si rozbalí dárečky pod stromečkem.

Tento rok ale nastala velká změna. České děti už si tak moc nepřejí iphony a chytré telefony, ale vracejí se k tradičním hračkám. Aspoň to vyplynulo z výzkumu přání Ježíškovy pošty v Avion Shopping Parku Brno.

Tam mohly děti vkládat buď malované nebo psané dopisy do speciálního boxu. „Na více než sto dvaceti dětských přáních klesá poměr telefonů iPhone, tabletů a chytrých hodinek. Nejoblíbenějšími dárky, které si děti přejí, jsou panenky, auta, plyšáci či bagr,“ shrnul výsledky marketingový manažer Avionu Brno David Bačovský.

Na dopisových papírech se občas objevilo i nehmotné přání. Děti si přály lásku, kamarády a světový mír. „Autodráhu, kolo, plyšáka, aby mě rodiče moc nezlobili a světový mír,“ napsala například svoje přání Ivanka.

Podobné přání měla i Nikolka. „Přeji si velikou panenku, plyšového medvídka a plno lásky a kamarádů,“ napsala. Ježíšek nakonec nadělil dárky devatenácti dětem a všechny z nich měly obrovskou radost. A co si nejvíce přály?

Pořadí dárků:

  1. Panenka
  2. Plyšák
  3. Iphone/jiný telefon
  4. Lego
  5. Sluchátka
  6. Chytré hodinky
  7. Autíčko
  8. Autodráha
  9. Xbox
  10. Brusle

Související články

Další články