Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

České celebrity se už chystají na Halloween! Jak jste na tom s přípravou vy?!

Halloween v Čechách už řádí všemi směry!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Halloween už dávno není jen svátkem anglosaských zemí. Už se dostal i k nám do střední Evropy a naše malé děti tento svátek vnímají už možná podobně jako Mikuláše. V jakých kostýmech tráví Halloween naše celebrity? Jdeme na to!

Halloween, to je u nás v Čechách stále novodobá verze svátku Dušiček. Karnevalový ráj, který se koná vždy koncem měsíce října, dřív patřil výhradně mezi události odehrávající se pouze v anglosaských zemích. Jenže dnes těmto děsivým půvabům podlehl celý svět!

Proto není žádným překvapením, že tento svátek slaví i řada českých celebrit i se svými malými dětmi. Na ten letošní Halloween ještě čekáme, vypukne totiž tento týden, a proto abyste nabrali inspiraci a možná i dostatek odvahy, vybrali jsme pro vás pár lidí, co své masky neskrývají.

Taťána Kuchařová, Daniela Peštová, Petra Faltýnová, Ornella Koktová (23), Osmany Laffita, Simona Krainová, Jaromír Jágr (44) a nebo Dominika Mesarošová. Tahle parta hic si tento svátek přímo hýčká a vy se na to můžete teď mrknout v naší galerii!

Související články

Další články