Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

České celebrity pláčou: Odešel jim milovaný idol z mládí Luke Perry alias Dylan!

+ Dalších 75 fotografií
Vzpomínky na idola
V pondělí obletěla svět zpráva, že zemřel herec Luke Perry (†52), který byl známý především díky roli Dylana v kultovním seriálu Beverly Hills 90210. Pro mnohé byl idolem, hlavně pro dívky, kterým se hezoun Dylan nesmazatelně vryl pod kůži. Jeho fanoušci z řad českých celebrit odchod takové legendy těžce nesou.

Na sociálních sítích svůj smutek ze smrti Luka Perryho projevují i české celebrity. Kdo se k odchodu seriálového fešáka Dylana vyjádřil? Smutek neskrývá zpěvačka Monika Absolonová, která pod jeho fotku z mládí napsala dojemnou větu „Tak můj idol z puberty dnes navždy odešel… je mi to líto.“

„Další truchlící je moderátorka Eva Decastelo, která smrtí svého idola dospěla "R.I.P. Moje dětství a puberta je definitivně pryč. Největší platonická láska umřela. Díky za spoustu holčičích snů,“ napsala k fotce Dylana.

Mezi muži se také najdou tací, kteří ztrátu oplakali. Pro eXtra.cz se vyjádřil zpěvák Sámer Issa. „Seriál Beverly Hills ovlivnil moje mládí. Luka Perryho, který hrál Dylana, jsem si jako většina lidí oblíbil, a když jsem se včera dozvěděl o jeho smrti, nechtělo se mi tomu uvěřit. Je mi to nesmírně líto,“ dodal sklesle Sámer.

Mohlo by vás zajímat

Další články