Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

České celebrity, jak je neznáte: Jedna září inteligencí a vtipem a druhé SILIKONOVÉ BALONY zatemnily mozek!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 41 fotografií
Některé české celebrity a obzvlášť modelky by se měly držet přísloví mluviti stříbro, mlčeti zlato. Která modelka si pustila pusu na špacír a nedopadlo to dobře? A kdo naopak zazářil?

V českém šoubyznysu se o modelkách říká, že většina z nich nepobrala příliš inteligence. A ono to v některých případech platí dokonce dvojnásob. Ve středu v podvečer se konalo představení nové kolekce Attrattivo a samozřejmě na takové akci nesměly chybět známé české celebrity.

Objevila se tam Eliška Bučková (27), která ve svém žlutě kanárkovém outfitu zářila, moc jí to slušelo a rozdávala úsměv na každém kroku. Jediné, co bychom jí vytkli, je její váha. Eliška by se měla konečně pořádně najíst, protože vypadala že i s butikem váží dohromady čtyřicet kilo.

Zazářila i manželka Leoše Mareše (40) Monika Marešová (42), která dorazila se synem. Leoš by si možná měl ten rozvod ještě jednou promyslet. Oblíbená Jitka Boho dorazila i se svojí roztomilou dceruškou, kterou ale přehlídka evidentně moc nebavila.

Kdo opět ze sebe chrlil moudra, byla silikonová prsatice Dominika Mesarošová (31). Hned v úvodu, jakmile přišla, okamžitě stačila přítomným novinářům jasně zdůraznit, ať ji laskavě vyfotí dobře, a ne jak minule, kdy to bylo otřesné.

Dominika by si místo rozdávání mouder do éteru mohla uvědomit, že fotografové nemohou za to, jak vypadá. Naposledy šokovala sérií fotek na módní přehlídce, kde se její celulitida na zadku valila z mola ven a div neporazila diváky.

Všechny nejvíce okouzlila všudypřítomná Eva Decastelo (38), která nejenom že celou akci moderovala a dělala rozhovory, ale také předvedla perfektní outfit a účes. Eva je příkladem ženy, která dokázala skloubit krásu, inteligenci a vtip.

Na téhle akci se opět ukázalo, že některé modelky by měly držet ústa a být zkrátka hezké. Protože to je přece jejich práce, ne?

Související články

Další články