Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

České celebrity houfně odsuzují Jakuba: Sdílejí petici a přejí mu to nejhorší

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Celou republikou otřásá neuvěřitelný případ strašlivého zacházení s nevinným štěnětem, kterého jeho páníček, Jakub L. (24) z Prachatic, mučil tak, až je zázrak, že to vůbec s těžkými zraněními přežilo. Tento otřesný případ zaznamenaly i známé české tváře a pořádně se do tyrana navezly!

Kriminalisté z Prachatic vyšetřují případ bestiálního mučení psa. Čtyřiadvacetiletý Jakub do psa kope a škrtí ho. Mladíkovi hrozí, že stráví dva roky ve vězení. Dokonce vznikla i petice na stránkách petice24.com, kterou podporuje i řada celebrit!

„Zrůda všech zrůd,“ napsala na svůj profil Nela Slováková (28). Přidává se i modelka Nikol Švantnerová, která také vyzvala lidi k podepsání petice. Neotálejí ani známé youtuberky Not so funny Any (23) a Veronica Biasiol, které také prosí své fanoušky, aby tento otřesný případ nebrali na lehkou váhu.

Petice se rychle šíří i díky pornoherečkám Daisy Lee a Lady Dee, kterým není osud malého štěnátka jménem Marley lhostejný! „To je mrd*a, nejradši bych ho teď zmlátila,“ napsala blonďatá Daisy na svůj Instagram.

Případ otřásl i s bývalou účastnicí VyVolených Evou Feuereislovou, která informace o bestii jménem Jakub L. nasdílela na veškeré sociální sítě. A také prosí lidi, aby podepsali petici, která žádá nejvyšší možný nepodmíněný trest za extrémní týrání štěněte.

Otřesný případ a také samotnou petici sdílí mnoho dalších známých českých celebrit.

Související články

Další články