Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

České a slovenské krasavice na plese: Snaživka Vacvalová válela, Partyšová se zapomněla na pohřbu

Česko-Slovenský ples konečně ozářily barvy.
Česko-Slovenský ples v Obecním domě byl takový souboj českých a slovenských žen a jejich šatů, akorát že to nikdo upřímně nepřizná. Tak který národ z toho vyšel jako vítěz?

1. Lenka Vacvalová (25)

Lenka má jednu obrovskou výhodu, přestože my vlastně nevíme, co dělá, protože moderátorka ani herečka pořádně není, spíš jen taková profesionální celebrita, tak má vkus a navíc je dost hezká a to úplně stačí. Ona si klidně na sebe může vzít i pytel a bude vypadat dobře. Takže tady nemáme nejmenší výtku, až na jednu. Pořád stejné vlasy a líčení.

2. Lucia Hablovičová (36)

Velmi luxusní kousek podtrhující styl femme fatale a navíc zdůrazňující její šik dlouhé vlasy, které ale vypadají jako krátký účes. Tady neplatí, že by měly být korunou krásy, ale že celek utváří jednolitý dojem. Přestože to má kilometrovou vlečku a mohla by tedy být spíš za upíří mámu z Rumunska, je to prudce elegantní model.

3. Monika Bagárová (20)

Bagárová měla na plese dvě funkce. Jednou tam zpívala v pánském outfitu na nahém těle ozdobená jen šperky za miliony, poté tam byla plesat v šatech, co se zrovna moc nepovedly. Bez těch netopýřích ozdob a bez vlečky by to bylo perfektní. Podivné závěsy jí deformují postavu a to, že to je ples, neznamená, že by se na něj měly brát šaty s vlečkou. Co je to za pravidlo?

4. Kateřina Mátlová (35)

Prvoplánové, ale tady nám to až tak nevadí. Blondýna s rudou rtěnkou a rudými šaty je už ohraná kombinace, ale zase nemůžeme v našich končinách chtít zázraky. Mátlové to sluší hodně, šaty mají perfektní střih a i když je to satén, který opticky přidává tak tisíc milionů kilo, pořád v něm vypadá velmi útle. Pelerínka z lišek nebo bobrů zabalených do kuliček je pecka.

5. Gabriela Partyšová (36)

Partyšová mívá obvykle dobré modely, ale tady nám zapadla celá v antickém chitónu černé barvy. Nejsou vidět linie a černý převaz je k ničemu, když nedělá pas a sám zaniká. Proč není ve stříbře nebo ve zlatě? A barva rtěnky se taky minula účinkem. K tomuhle by se víc hodil bezbarvý lesk.

6. Andrea Verešová (34)

Modelka si na sebe vzala to stejné, co měla na Plese v Opeře, akorát že nyní mají šaty jinou barvu. Jana Pištejová, slovenská návrhářka, sice může být nadšená, že Andrea tolik miluje její modely, ale je to, jako by šla dvakrát po sobě na velkou akci v tom samém. Vlastně šla. Mimochodem, Pištejová je evidentně v kurzu, protože od ní má šaty i Vacvalová.

7. Andrea Kalivodová (37)

Návrhářka Jiřina Tauchmanová ušila šaty operní pěvkyni přímo na míru, protože Kalivodová je po porodu a je to na ní znát. A v tomto případě to bylo jen ku prospěchu, švadlena (to není pejorativum, jen nevíme, proč se to přestalo říkat) potlačila její velké vnady, zdůraznila pas, zakryla bříško a vybrala úžasnou barvu pro tmavý typ.

8. Hana Gregorová (62)

Moc červené. Zatímco na Mátlové to vypadá svěže, Hana jakoby se snažila dohnat veškerou mladost a ztracený čas. Mašle – ne. Sáčko s volánkem – ne, a když už, tak v jiné barvě anebo bez volánu. On to ani není volán, to je prostě navrstvené cosi, asi jako když nastříkáte takovou tu šlehačku ze spreje do tvaru obrovského kopce. Je neuvěřitelné, jak se dokáže mlátit jeden model stejné barvy.

Související články

Další články