Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

České a slovenské děti panikaří a pláčou: Rozešli se jejich oblíbení youtubeři!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Svět youtuberů a jejich fanoušků se zahalil do černé. Nejslavnějšímu slovenskému páru je konec. Vlogeři Lucy a Gogo po třech letech zjistili, že už nemají společnou cestu, a rozchod oznámili na sociálních sítích.

"Vždyť jste byli ukázkový pár," zoufají děti v komentářích pod Gogovým vlogem. "Tohle video mě rozbrečelo. Musíte se k sobě vrátit," píše další fanynka. Mladí youtubeři si ani neuvědomují, jak jsou kvůli nim všichni sledující zmateni.

Ale rozchod je rozchod, a tak se s tím ostatní musí smířit. Jak to vypadá, pár měl problémy už dlouhou dobu a nyní se oba rozhodli, že bude lepší to ukončit.

"Poslední dobou byl náš vztah jiný, než jsme si představovali. Byli jsme méně šťastní a řešili věci, které nám braly energii i náladu. Zažili jsme spolu nádherné 3 roky, prošli jsme si dobrým a zlým obdobím a máme na to krásné vzpomínky. Uvědomili jsme si, že jsme v mnoha věcech rozdílní, trápili se tím a byli nešťastní. Máme se velmi rádi a nechtěli jsme, aby nějaká hádka zašla až tak daleko, že by všechno hezké rychle skončilo a my neměli zájem se ani vidět," vysvětluje Lucy.

A v podstatě stejný důvod odluky podává i Gogo. "Poslední měsíce jsme nebyli spolu šťastní jako předtím. Jsme velmi rozdílní lidé, kteří chtěli něco jiného, a naše názory se rozcházely. Období s Luckou bylo to nejkrásnější v mém životě a budu na něj vzpomínat jenom v dobrém," dodává Gogo.

Související články

Další články