Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Češka zjevně neví, co je příliv a odliv: Na sítích rozbouřila vlnu dohadů, zda to myslí vážně

+ Dalších 5 fotografií
Rozhádat uživatele na internetu není vůbec složité a influencerce a YouTuberce Kateřině Bartkové se to dozajista povedlo přímo excelentně. Sociálními sítěmi koluje video z jejích Instagram Stories, kde říká, že město reguluje hladinu moře. Lidé se nerozhádali proto, že by věřili jejím slovům, ale proto, jestli je hloupá a myslí to vážně, nebo si jen z ostatních vystřelila.

Fanoušci i ti, kteří Kateřinu Bartkovou teprve objevili, si ťukají na čelo. Mladá blondýnka na Instagram zveřejnila video, kde mluví o přílivu a odlivu u moře. Jenže neuvedla tak přímo pravou povahu slapového jevu. Se snoubencem vyrazila na dovolenou na pláž na severu Německa a při přidávání videí se Češi nestačili divit...

Regulace hladiny moře podle Bartkové

"Oni tam regulují hladinu toho moře. Takže někdy ta voda je opravdu daleko a potom se zase v určitý čas ke břehu vrátí. Včera tam vydržela maximálně třicet minut," rozpovídala se Kačka a v tu chvíli se spustila obrovská taškařice. Příliv a odliv je vyvolán gravitační působením Měsíce. To podle přidaného videa Bartková možná neví.

Buď si dělá legraci nebo ne

"To snad není možný," začali psát lidé pod znovu zveřejněné video na Instagramu. "Je krásná, to ano, ale co dál? V hlavě prázdno," přidala se Michaela. "Regulace moře? Nejde o příliv a odliv?," ptal se v komentářích Ladislav. "Si dělá srandu. Tak blbí lidi neexistujou," dodal. Uživatelé se tak rozdělili do dvou skupin. Jedni věří, že si Káťa dělá jen legraci a moc dobře ví, jak to je, a ta druhá půlka si myslí, že je opravdu úplně hloupá.

Našli se i tací, kteří doufají, že takové názory přidala jen kvůli slávě, aby měla více sledujících na Instagramu. Tam ji v současné době sleduje přes 22,5 tisíce uživatelů. V poslední době přidává hlavně fotky těhotenského bříška a různé snímky spojené s módou. Pravidelně také přidává videa na svůj YouTube kanál s více než 41 tisíci odběrateli. Kateřina žije se svým snoubencem v Německu a čekají spolu malou holčičku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy