Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Česká youtuberka v ohrožení: Carrie Kirsten uvěznil hurikán Dorian na Floridě

Zdroj: youtube
problémy
Videa loňské finalistky Czech Social Awards Carrie Kirsten (21) mají statisíce sledujících, stejně jako její Instagram, na který teď upírají zrak fanoušci s obavou o její život. Z pohádkové dovolené se stala noční můra a youtuberka tráví chvíle v hotelovém pokoji na Floridě, kde momentálně běsní hurikán Dorian.

Hurikán Dorian dosáhl nejvyššího, pátého stupně ve chvíli, kdy se nacházel nad ostrovem Bahamy. Turisticky vyhledávanou destinaci v Karibiku takřka srovnal se zemí a zanechal po sobě sedm mrtvých. Nyní se blíží na Floridu, kam na dovolenou odjela česká youtuberka Carrie Kirsten. Ta se zavřená v hotelovém pokoji bojí o svůj život.

„Všude neustále hlásí a aktualizují novinky o hurikánu, který se na nás čím dál rychleji řítí po pobřeží Floridy. Už teď ale za okny zuří silný déšť, stromy se větrem ohýbají až k zemi a je tma. Od pondělí sedíme zavření na hotelovém pokoji, sledujeme emergency vládní nařízení, pokyny a čekáme, co bude. Pobřeží už z většiny evakuovali a zajistili, my máme zatím jen předpokládaný zákaz vycházení ven,“ říká Carrie, které nezbývá než čekat, až se hurikán přežene.

Youtuberka je zatím se svými fanoušky v kontaktu na sociálních sítích, což je dobré znamení. „Nevím, jak dlouho tady budeme muset zůstat, každopádně máme tu na doporučení místních zásoby jídla a vody na několik dní. Poradili nám i nabít všechna zařízení, vyklimatizovat pokoj a spoustu dalších vychytávek pro případ, že by později vypadla elektřina. Musím říct, že je úžasné, jak si tu lidé navzájem pomáhají a jak drží pospolu,“ dodává Carrie, která své sociální sítě aktuálně zahlcuje příspěvky, které ukazují, jak to na Floridě vypadá.

Související články

Další články