Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Česká televize uvede seriálové bomby i film, za který Renée Zellweger dostala Oscara

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
TELEVIZNÍ NOVINKY
Program České televize bude v roce 2021 nabitý seriálovými hity. Nově uvidíme např. seriály Nový papež nebo Geniální přítelkyně, z filmů se můžeme těšit třeba na Oscarem oceněnou Judy s Renée Zellweger.

Novinky České televize, které nás čekají v roce 2021:

Nový papež

Seriál HBO navazuje na úspěšného Mladého papeže. Opět uvidíme Juda Lawa jako papeže Pia XIII., pozornost se ovšem tentokrát více zaměří na Johna Malkoviche v roli nastupujícího papeže Jana Pavla III. Ten bude muset nahradit populárního předchůdce, ale nebude to mít vůbec jednoduché.

Útok v Salisbury

Britská minisérie popisuje průběh útoku na ruského dvojitého agenta Sergeje Skripala. Drama podle skutečných událostí ukazuje Velkou Británii v nejistotě, že je součástí většího teroristického útoku, a soustředí se na práci lidí, kteří zemi krizí provedli.

Útěk z vězení v Dannemoře

Drama podle neuvěřitelné skutečné události nabídne seriál v režii Bena Stillera. V hlavních rolích uvidíme Benicia del Tora a Paula Dana jako dvojici uprchlých vězňů z přísně střežené věznice v Dannemoře. Jejich komplice a milenku obou hraje Patricia Arquette, která za tuto roli získala Zlatý glóbus.

Roky a roky

Britský seriálový hit sleduje manchesterskou rodinu Lyndonových. Sledujeme jejich osudy v průběhu patnácti let, prožijeme s nimi všechny jejich obavy a naděje. Dokáže tahle rodina změnit celý svět? V hlavní roli uvidíme Emmu Thompson.

Geniální přítelkyně

Seriál HBO, který vznikl na základě bestsellerů Eleny Ferrante, nás zavede do slunné Itálie roku 1950. Popisuje přátelství Lily a Eleny, které spolu vyrůstají v Neapoli. Elena se pokouší popsat, v čem byla její přítelkyně Lily tak geniální. Postupně se ale ukazuje, že pro ni Lily byla nejlepší kamarádkou i nejhorším nepřítelem zároveň.

Judy

Filmová biografie zpěvačky Judy Garland, která v posledních letech svého života vystupovala v estrádách a byla závislá na alkoholu. Tento film přinesl velkou hereckou příležitost Renée Zellweger, která za své ztvárnění posledních let legendární herečky obdržela druhého Oscara.

Klér

Kontroverzní polský film popisuje setkání tří kněží, kteří oslavují, že před lety zázrakem unikli smrti. Každý z nich měl v životě jinou motivaci, proč se stát duchovním. Během popíjení a oslav ale na povrchu vyvstávají temné stránky jejich minulosti… Film sesbíral v roce 2018 téměř všechna možná ocenění.

Související články

Další články