Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Česká televize tvrdě narazila: Se StarDance jí všichni účinkující řekli NE!

Zdroj: Reprofoto ČT
+ Další 4 fotografie
problém
Vedení soutěže si totiž chtělo udělat obrovská čísla, když by finále vyšlo na poslední předvánoční sobotu 22. prosince. Jenže to už se spousta umělců vidí u rodinného krbu, někteří také šli do StarDance až poté, co si přesunuli jinou práci a na den, kdy měla nově soutěž vyústit, již měli jiné závazky.

„Slyšel jsem to, že to chtěli dělat dvaadvacátého, ale bude to patnáctého! Mně by se to teda v tu předvánoční sobotu vůbec nehodilo, to máme představení s Partičkou a to bych tam jako nemohl jet?“ řekl Richard Genzer (51) Blesku. Ten má právě ve StarDance ve finále znovu zatančit.

„Byl to tady hukot! Všichni už chtějí odjet na Vánoce k rodinám, být v klidu. Proto štáb od plánu upustil,“ dodal novinám dobře informovaný zdroj.

Samotná Česká televize na základě všeobecného odmítnutí couvla a potvrdila, že konec soutěže bude již patnáctého prosince.

Oddychly si i Nova s Primou, které do poslední chvíle nevěděly, proti jakému pořadu budou vysílat. StarDance by byl těžký a nepřekonatelný kalibr.

Související články

Další články