Vondráčkovou (34) nikdo netlačí do kouta ohledně privátní sféry, všichni respektují, že jsou s manželem trošku mimozemské bytosti a žijí si po svém.

Ale opravdu je nutné bezostyšně lhát a ještě v televizi? Hanba!

Schválně se podívejte na tento díl pořadu VIP zpráv (je to show celkem o ničem, ale na rozdíl třeba od Prásku je moderátorům rozumět), kde v čase 13:30 Lucie odpovídá na otázku, jaké bude pohlaví miminka, větou: „To ještě nikdo neví!“

Ano, milí gayové, milovníci samohrajky a chovatelé koček, právě jste viděli vaši Madonu s dítětem lhát, takto vypadá lhářka, která místo aby řekla „promiňte, ale to je příliš osobní a my s Plekancem si hrozně chráníme každou kravinu, nepovím vám to“, tak zalže, a to velmi přesvědčivě, což je zbytečné, protože zobou z ruky její věrní cokoli.

Lhářku usvědčila dnes ráno Česká televize v pořadu Dobré ráno, jen si pusťte záznam v čase 5:40 a poslouchejte.

Je fuk, že jde o dítě, ale sprostě lhát na Primě, která je přesně televizí jejích fanoušků, a pak na veřejnoprávním kanále kápnout božskou, to je stříknutí spermatu do obličeje těch méně štastnějších z nás, kteří mají Lucii a její tvorbu rádi, a to především proto, že je dobrým člověkem.

A co když Lucie v duchu rčení Kdo lže ten krade i krade??? Tak platí to, nebo ne? Bože, dej nám sílu to procitnutí přečkat…

Lucie, tohle si Iveta, Jarda ani národ nezasloužili, styď se!

Autor textu podotýká, že má Lucii jako člověka rád a coby zastupitel v Praze-Řeporyjích odevzdává celý svůj plat na kočičí útulek. Právě proto je tak ostrý. Patří nejen mezi známé Lucie, ale i mezi zklamané fanoušky, kterým se zhroutil celý svět.