Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Česká televize neuhlídala hvězdy StarDance: Máme jména VIP tanečníků z trezoru!

Zdroj: archiv TV Nova, Facebook
+ Dalších 22 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Každou sezónu StarDance se PR oddělení České televize snaží od června servírovat médiím a divákům týden co týden jedno jméno celebrity, která si na podzim zatančí na televizním parketu. Letos ale pracovníkům stanice během tří dnů uniklo již několik hvězdných jmen. Redakce eXtra.cz exkluzivně vypátrala další dvě VIPky, které televize lanařila k trsání před miliony párů očí! A bude navíc i princezna...

Dalším jménem, o kterém se v souvislosti s oblíbenou taneční show v zákulisí hovoří, je herec Jan Šťastný. Majitel charismatického hlasu nám bohužel nezvedal telefon, takže se ke své případné účasti nemohl vyjádřit. „Byl v užším výběru,“ dušuje se ale zdroj, který zatím přinášel samé přesné informace. Tak uvidíme, jestli se trefil i tentokrát!

Spekulovalo se i o účasti tenisty Radka Štěpánka. Jeho mluvčí tvrdí, že sportovec, jenž nedávno ukončil kariéru, ve StarDance tančit nebude. Česká televize ho pravděpodobně skutečně oslovila, otázka ale je, jestli souhlasil. Od mluvčího taky může jít o kouřovou clonu do chvíle, než dojde k oficiálnímu oznámení.

Česká televize radši již sama potvrdila i další hereckou hvězdu, o níž eXtra.cz také vědělo: mladší ročníky bude zastupovat krásná pohádková princezna Veronika Kubařová.

Vtip

Veronika se již zúčastnila projektu Roztančené divadlo, jakési obdoby StarDance po divadlech.

Parťákem jí bude tanečník Dominik Vodička. „Na začátku jsem tomu nemohla uvěřit a myslela jsem, že je to vtip. Ale když mi to docvaklo, tak jsem rovnou řekla, že když to projde přes Dejvické divadlo, kvůli plánování, tak do toho půjdu. Pak se mi nikdo týden neozval a já začala být nervózní, jestli si to v televizi nerozmysleli,“ uvedla Veronika.

Dosud jsme s určitostí znali dvě jména: biatlonistku Gabrielu Koukalovou a youtubera Kovyho. Spekuluje se i o spisovatelce Radce Třeštíkové. Náš web také exkluzivně přinesl info o dvou šokujících náhradách v porotě.

Související články

Další články