Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Česká televize na podzim připravila pestrý program: Nové seriály vás nenechají spát

Česká televize na podzim připravila pestrý program: Nové seriály vás nenechají spát
Zdroj: Česká televize
+ Dalších 6 fotografií
Program na podzim
Ve čtvrtek Česká televize odtajnila, co pro nás připravuje na podzim. Diváci se mají rozhodně na co těšit. Například režisér Robert Sedláček (46) uvede seriál Sever, kde v hlavní roli je obsazen Jiří Mádl (32). Co dalšího pro nás chytají?

Česká televize nikdy nenechá nic náhodě a i tentokrát pro nás na podzim 2019 připravila opravdu pestrý program. Na televizní obrazovky uvede nový seriál s názvem Sever od režiséra Roberta Sedláčka, kde v hlavní roli uvidíme Jiřího Mádla Příběh vypráví o nadějném kriminalistovi, který se dal k policii a věří ve spravedlnost a čest. Nicméně časem poznává, že to v reálném světě takhle nefunguje. Setká se s korupcí a odtrhne se od smečky, čímž si pěkně zavaří. Šestidílný seriál byl inspirován skutečnými událostmi severočeského kriminalisty.

Další, určitě též velmi zajímavý seriál nese název Princip slasti Také se jedná o kriminální seriál, ale dějová linka bude úplně jiná. Mezinárodní projekt, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil skvělý Karel Roden (57). Seriál je mezinárodní, protože se děj odehrává jak v Praze, tak i ve Varšavě a v ukrajinském městě Oděsa. Za režií stojí Dariusz Jabłoński, který má divákům vždy co nabídnout. Jakožto diváci budete moci hádat, kdo je pachatelem, ovšem uhodnout to nebude jednoduché. Na konci seriálu budete pachatelem jistě překvapeni.

Tereza Kopáčová stojí za stvořením dalšího projektu, který již brzy uvidíme na televizních obrazovkách. Čtyři psychologická dramata nesou název Jak si nepodělat život Jsou to intimní příběhy lidí, které by je nejraději zapomněli. První dva příběhy jsou spíše na ženské téma. V Můj bezvadnej život si hlavní roli zahrála Tereza Brodská (51), která se nechala slyšet, že kvůli roli musela přibrat 10 kilo a naučit se skákat šipku. Dalším dílem je příběh o mladé korpulentní učitelce, která se dá na dráhu burlesky. Kopáčová tento díl pojmenovala Až budou krávy lítat. Třetí část nazvanou Nonstop lahůdky měl na starosti režisér Jan Hřebejk (52). A tu poslední, nesoucí název Beze stopy, režíroval Vít Karas (40).

Česká televize pro nás opět připravila i zábavné televizní pořady. Jedním z nich je pokračování úspěšného tanečního pořadu StarDance. Letos na obrazovkách poběží už desátá řada velkolepé taneční show, ve které hvězdy předvedou, jak umí tančit. StarDance 2019 bude plné novinek. Například jeden večer bude věnovaný Karlu Gottovi, který letos oslavil 80 let. A úplnou novinkou bude pořad, který má za úkol všechny pobavit. Zábavnou show To se ví bude moderovat Tomáš Měcháček (40) a po jeho boku se objeví Aleš Háma (46) i Halina Pawlowská (64). V pořadu budou známé osobnosti glosovat falešné zprávy z internetu a médií.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy