Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Česká stopa ve filmu Rabín, kněz a krásná blondýna: 5 věcí, které jste o snímku nevěděli!

Zapomenou na kamarádství a začnou o Annu soupeřit.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Komedie Rabín, kněz a krásná blondýna se řadí k těm chytřejším. Dva duchovní usilují o kamarádku z dětství, ze které vyroste krásná a úspěšná mladá žena. Snímek natočil Edward Norton, který si zahrál kněze. Sekundoval mu Ben Stiller a oba touží po půvabné Jenně Elfman.

Film vznikl i díky jednomu slavnému českému režisérovi. Tyhle věci jste o snímku nevěděli!

1. Česká stopa ve filmu

Tím slavným režisérem byl Miloš Forman, který v Americe žije a natočil nejeden trhák. Ve filmu si zahrál kněze, otce Havla. Jméno si vybral sám. Byl to on, kdo režiséra Nortona přesvědčil k natočení filmu.

2. Změna image

Herec a režisér Edward Norton si pro roli kněze obarvil vlasy na blond, i když to jeho postava nevyžadovala. Asi se tak cítil víc duchovně.

3. Sebechvála smrdí

Edward Norton označí na začátku snímku jako kněz Brian Kilkenny Finn film Sedm za „ten hodně populární film s Bradem Pittem“. Herec si ve filmu sám zahrál.

4. Manžel v akci

Postavu krásné blondýnky Anny si zahrála sympatická Jenna Elfman. I když o ni ve filmu soupeří dva muži, ona byla tou dobou vdaná. Na place byl během natáčení i její manžel Bodhi Elfman, který si zahrál Casanovu z protější kanceláře.

5. Na co šli do kina?

Kněze v jedné části filmu chytne hříšná nálada a představuje si, jak ho Anna svádí v kině. Společně jdou na snímek s Andy Garciou Když muž miluje ženu.

Související články

Další články