„Sebevražda ze 7. patra. Ale vypadá docela zdravě.“ Tohle slečna z Teplic uveřejnila na svých Instastories pod mrtvolou mladíka. Jaká míra necitlivosti a nechutnosti ji k tomu dohnala, se můžeme pouze domnívat.

Mladík podle všeho vyskočil z okna bytu v Edisonově ulici v Teplicích v úterý kolem poledne. Okolnosti vyšetřuje policie.

Síla sociálních sítí je především u mladé generace nezměrná, ovšem čeho je moc, toho je příliš. Kam se poděla lidskost? Slečna s necelými třemi tisíci sledujícími na svém Instagramu se prezentuje jako typická „instagramová modelka“, která vystavuje na odiv převážně svoje pozadí.

Touto fotkou si ovšem trochu pošpinila image. A svého kroku podle všeho vzápětí trochu zalitovala, podle nás nicméně ne zcela dostatečně. „Pardon, jestli jsem přidáním autentického záběru někoho pohoršila – nefotila jsem to já. A když už to měl zapotřebí někdo vyfotit, tak to tak či tak virálně oběhne tohle prohnilý město, takže se poserte,“ vyjádřila se v dalším příspěvku s vysmátými smajlíky.

Vážně je tohle způsob, kterým se dnešní mládež baví? A vážně je tohle obsah, který sociální sítě podporují? V tom případě nezbývá než se zeptat, kam jsme se to dostali?