Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Česká smetánka vyrazila na ples: Která z celebrit zazářila a kdo vypadal jako zelená krabice?

Která z dam šlápla vedle?
Zdroj: Toyota Central Europe Czech
+ Dalších 48 fotografií
Na ples automobilky na pražský Žofín dorazila velká spousta zajímavých tváří. Mezi hosty nemohly samozřejmě chybět ani hvězdy českého šoubyznysu. Někdo přímo vystupoval, někdo se přišel jen podívat, užít si zábavu, dobré jídlo, pití, příjemnou společnost a samozřejmě i tanec. A jak to na podobných akcích tradičně bývá, i tentokrát ples rozzářily krásné ženy v nádherných večerních róbách. Která z dam vychytala svůj model na jedničku, a která naprosto pohořela?

Celým večerem provázel Jakub Prachař (34), kterého lidé milují pro jeho ostrovtip a nadhled. Mezi známými osobnostmi vynikala svým modelem Kristýna Leichtová, která zvolila netradiční zelenou barvu.

Nutno ale říct, že jí to opravdu slušelo, a že byla naprosto nepřehlédnutelná. Velkolepou událost si nemohla nechat ujít ani zpěvačka Monika Bagárová, která na plese také zazpívala. V poslední době se hodně mluvilo o tom, že přibrala a zvětšil se jí zadek.

Všichni přítomní se na plese mohli přesvědčit o naprostém opaku. Monika je stále krásně hubená a po špecích a velkém zadku ani památky. V dobré náladě dorazili i manželé Pohlreichovi. Manželka Zdeňka Pohlreicha (60) Zdeňka (45), ale mohla zvolit šťastnější model šatů.

V zelených saténových šatech, které byly dlouhé až po zem, Zdeňka vypadala zbytečně robustně a připomínala zelenou krabici nebo vánoční stromeček. Také jí přidávaly pár kilo navíc a celkový dojem byl dost mimo mísu.

Tak snad příště to bude o něco lepší!

Související články

Další články