Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Česká smetánka na večírku Novy: Leoš s Monikou, žhavá Puhajková nebo paní premiérová

+ Dalších 26 fotografií
Televize Nova slavila své 25. výročí ve velkém stylu. Do Obecního domu v centru Prahy se sjely její tváře i další české hvězdy. Bujarý večírek u příležitosti "narozenin" nejsledovanější české televize trval až do ranních hodin. Podívejte se, kdo nejvíc zazářil!

Na párty k 25. výročí televize Nova dorazily největší české hvězdy. Čtvrteční večírek v Obecním domě v centru Prahy trval až do ranních hodin.

Nemohla chybět stálice Televizních novin Rey Koranteng, který galavečer moderoval. Za hvězdu oslavy pak můžeme označit Innu Puhajkovou, jež svou krásou rozzářila celý sál.

Nechyběl však ani Leoš MarešMonikou Koblížkovou, hvězda Ordinace v růžové zahradě Michaela Badinková nebo Nikol Štíbrová. Nejváženějšími hosty byli nepochybně Andrej Babiš a Monika Babišová.

Lucie Borhyová byla velmi usměvavá a povídala si kamarády i s kolegy ze zpravodajství. Kráskou večera byly Petra Svoboda a Inna Puhajková. Mezi královny pak můžeme zařadit Danu Morávkovou nebo okouzlující Gábinu Partyšovou. Mrkněte do galerie a podívejte se na rozhovor s Daliborem Jandou.

Související články

Další články