Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Česká kráska z Instagramu má problém: Firma ji obviňuje z neprofesionality!

Nikola prý nedodržuje závazky
Zdroj: Instagram
Dala balíček do jiného hrníčku? Nebo si nechala něco, co jí nepatřilo a o čem tvrdila, že to vlastně nechce? Nikola Bechyňová, kráska, která v soutěži Miss Face skončila v roce 2015 na třetím místě, má problém s jednou firmou, se kterou se dohodla na spolupráci. Ta tvrdí, že si od ní vzala výrobky na testování, které slíbila otestovat, ale neudělala to a ani přes domluvu je nevrátila.

Nikola je relativně úspěšná na Instagramu, má na něm 67 tisíc sledujících. Není divu, že s ní chtějí některé firmy spolupracovat. „Náš bývalý zaměstnanec s ní domluvil, že jí zašleme korzet a dva zdravotní čaje na testování. Pak se přes urgence dlouho neozývala. Nakonec řekla, že nic testovat nebude, tak jsme to akceptovali a vyzvali ji, aby výrobky vrátila. Do dnešního dne nám od ní nic nepřišlo. To nám nepřipadá jako profesionální chování a jde o jedinou slečnu, s kterou byl kdy problém. A to spolupracujeme s desítkami blogerek,“ uvedl majitel firmy pro eXtra.cz.

Nikola byla naším zájmem překvapená. „To už je dávno vyřešené,“ řekla nejdřív. Pak se rozpovídala s tím, že původně nevěděla, že používání korzetu může být v jistých případech i nebezpečné (firma to odmítá), proto se ho nakonec rozhodla netestovat. „Zboží jsem jim poslala balíkem zpět a už to není můj problém, ale jejich,“ myslí si. „Lístek z pošty jsem ale ztratila,“ přiznává. Kdyby společnost chtěla, může ji v mžiku zažalovat a asi vyhraje, přestože si Nikola myslí, že když neměla se společností uzavřenou žádnou smlouvu, nic jí nehrozí. Jenže důkazy existují.

„Mám čisté svědomí, nic špatného jsem neudělala. Vadilo mi, že člověk, který to se mnou dojednával, se mnou komunikoval neadekvátně,“ tvrdí, zatímco firma uznává, že její zaměstnanec užil ostřejší tón, ale jen kvůli předchozímu chování Bechyňové.

Ta dodává, že sama spolupracuje s více firmami, ale s žádnou jinou také nikdy problém neměla. Asi by tedy vážně stačilo „nedat balíček do jiného hrníčku“ a žádné lapálie by se řešit nemusely…

Související články

Další články