Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Češka se kvůli Tinderu vydala přes oceán za Američanem, kterého neznala. „On tě zabije,“ říkala jí rodina

Byla to láska na první pohled?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Veronika (24) je Češka, která hledala lásku přes seznamovací aplikaci Tinder, kde poznala Američana (42). Bohužel se v Praze nestihli potkat, a tak se za ním vydala přes oceán. Neuvěříte, co se tam stalo!

Když Bryan (42) trávil svoji dovolenou v Praze, přes seznamovací aplikaci Tinder se seznámil s mladou Češkou Veronikou. Bohužel se ale dvojice nestihla potkat, protože Bryan už mířil na letiště.

Oba si ale byli sympatičtí, psali si a udržovali spolu kontakt. Po třech měsících se sblížili natolik, že se za ním Veronika do Ameriky vydala. „Mezi námi ležel obří oceán a osmihodinový časový rozdíl. Šance na rande – mizerná,“ popsala Veronika na svém blogu. Tak moc ho toužila vidět, že za letenku utratila všechny svoje úspory.

Jenže proti setkání byly obě rodiny. Otec dívky měl strach, že se jí něco stane a Američan ji zneužije. „Až do mého odjezdu dával otec najevo velké obavy a především rozčílení nad mou naivitou,“ vysvětlila Veronika.

Nadšení nesdílela ani jeho rodina, která si myslela, že chce jen zelenou kartu a žít americký sen. „Cizí, mladá, svobodná a bezdětná dívka z malého evropského státečku jede navštívit jejich syna. Nejspíš touží po trvalém pobytu v USA, a tak milovaného amerického synka zkusím nahnat do vdavek,“ řekla Veronika.

Jenže celé setkání dopadlo, jak nejlépe mohlo. Nejdřív byli jenom přátelé, jenže při týdenní cestě po Coloradu se do sebe zamilovali. Hned jak se Veronika vrátila do Prahy, začali plánovat další setkání. Tentokrát se nejspíš uvidí někde na půli cesty.

„Stálo to za to. A všechno, co jsem zažila, překonalo moje očekávání. Na tomhle příběhu by se mohli slušně namastit scenáristé z Hollywoodu. Zdá se jako z pohádky, ale přitom se skutečně odehrál – prožila jsem ho já sama,“ uzavřela Veronika.

Související články

Další články