Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Češka s NEJDOKONALEJŠÍM TĚLEM je vážně k sežrání. Její SEXY FOTKY vás dostanou do kolen!

Fitness trenérka má rozhodně co ukázat.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Reprezentantka v bikini fitness o sobě prohlašuje, že má nejdokonalejší tělíčko Česka. A když se podíváte na její odhalené fotky, tak Karolíně Huvarové musíte dát za pravdu. Tyhle křivky by vážně stály za hřích!

Sexy brunetka se vyžívá ve zdravém životním stylu a hlavně ve cvičení, na kterém se stala doslova závislou. Jenže své fígle, jak docílit vysněné postavy, si nenechává pro sebe. Rozhodla se, že se stane osobní trenérkou, a její služby využila třeba růžová Barbie Dominika Myslivcová.

Sama Karolína se vyžívá v soutěžení o dokonalé tělo a na tomto poli se jí vážně daří. Je úspěšnou reprezentantkou v bikini fitness a stala se vicemistryní Moravy a Slezska pro rok 2015.

Jenže v Čechách už jí to bylo malé, chtěla své zkušenosti s vyrýsováním postavy a trénováním těch správných svalů učit i někde jinde. Momentálně působí dokonce jako kondiční trenér hokejistů v USA.

To z ní musí být ti urostlí sportovci opravdu paf. Jestli náhodou s nimi netrénuje i něco jiného vzadu v kabinách, ale sama Karolína tvrdí, že to není nic pro ni. Už totiž jednoho hokejku doma má. Ale co ji fascinuje na jejích klientech, tak je jejich odhodlání dřít, přesně jako ona.

Jen se sami pokochejte fotkami, na kterých je více než vyzývavá. Kdo by takové křivky nechtěl. I když někomu to může připadat už moc. Přeci jen takovou holku asi těžko pozvete na nezdravou večeři nebo do cukrárny. Můžete s ní tak maximálně do fitka…

Související články

Další články