Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tohle video vytočilo Poláky doběla! Češi si z nich ve své reklamě pořádně utahují!

Zdroj: YouTube

Polsko je kolikrát srandovní země, kde jsou všichni buď strašně odrzlí a dělají skandální umění proti církvi, nebo jsou zase naopak tak hrozně radikální ve víře, že zakazují Teletubbies, protože tam má jedna postava růžový oblek a kabelku, čili je homosexuál.

Pak zase měli problém s medvídkem Pú, protože nemá genitálie a nenosí kalhoty Nyní se jich zase dotýká česká reklama na mobilního operátora, jejíž tváří je Ivan Trojan a která je u nás hodně oblíbená.

Trojan v ní totiž na běžkách v Krkonoších potká polského překupníka převlečeného za strom, jenž mu nabízí různé cetky a mezi nimi i nekvalitní smartphone, který se ihned rozbije. Poláků se to strašně dotklo a požadují oficiální omluvu, stížnost totiž přišla z jejich velvyslanectví. Stejně tak chtějí, aby byla reklama stažena.

Že je tam Polák, je celkem logické, naši katoličtí sousedi, kteří nás mají mimochodem hrozně rádi a shlížá na nás tak trochu jako velký brácha na rozjíveného sourozence, s námi tvoří velkou hranici a upřímně řečeno - jejich levné tržnice s nekvalitním zbožím jsou u nás také vyhlášené. Nejspíš to stálo za nápadem udělat takový spot. Nepříliš šťastný.

Související články

Další články