Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Česká pošta se změnila v SEKTU?! Státní podnik najal rappera Raega a začalo peklo! DŮKAZY UVNITŘ

+ Dalších 21 fotografií
Jedna z nejkritizovanějších českých firem vůbec, státní Česká pošta, možná ani netušila, jaký talent zaměstnala! Nedávno od ní odešel finalista první SuperStar Julián Záhorovský (33), jeho místo správce Facebooku pak získal velmi kontroverzní rapper Raego (30). A chová se tak, až to zavání hodně podivným sektářstvím, navíc lustruje zákazníky kvůli jejich práci a dopouští se řady dalších přešlapů, za které by asi jinde už následoval vyhazov. Rozsáhlý důkazní materiál ve fotogalerii!

Raego má mezi mladými řady obdivovatelů, umí totiž docela slušně pracovat se slovem a hlavně jeho motivační řečičky stojí někdy za to. Zároveň je to ale člověk, za kterého by moc bývalých kamarádů ruku do ohně nedalo. A to kvůli jeho zvláštnímu chování.

Vysmívá se zákazníkům

To by asi ani nevadilo, nebýt toho, že se začal projevovat i veřejně, de facto za peníze nás všech. Coby správce Facebooku České pošty začal být hned po nástupu do zaměstnání hodně aktivní, se všemi komunikuje, dokonce lidem i telefonuje, aby si vyslechl jejich názory. Jenže kromě toho dělá řadu bot.

Když se vyjádřila kritička pošty ohledně jedné z výstav, že cokoli pošta vystaví, stojí za nic, vysmál se jejímu obličeji. „Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Nicméně si myslíme, že by váš obličej byl skvělý exponát,“ rýpl si do ní.

„Tak si to zkuste sami, vy zlí!“

Kritikům nefungujících služeb pošty zase radí, aby si to šli zkusit sami, což je podle našeho názoru píárová sebevražda. Několikrát se i otřel o zaměstnání kritizujících, což taky zrovna do učebnic krizové komunikace nepatří.

Podle našich informací jeho předchůdce Julián odešel kvůli tomu, že necítil možnost změny. Prý cokoli udělal, diskuze zahltily stížnosti na nefungující doručování balíků. Raego uznává chyby, ale chce se o nich jen bavit, žádné řešení samozřejmě nemá. Kromě toho, že sobě nepohodlné jako všemocný vládce vod a plání blokuje, aby si už nemohli stěžovat. Řekl mu někdo vůbec, že není vlastníkem té stránky?

Druhý MDŽ?

Je jasné, že tohle chování má odezvu. Pár lidem se líbí, většina se ale Raegovi a jeho motivačním povídačkám o ničem posmívá. Třeba když chtěl zpropagovat aplikaci Pohlednice Online, do statusu k tomu nesmyslně přimontoval obdiv k ženám, bez kterých by 222 tisíc pohlednic odeslat nešlo.

„Česká pošto, prosím, najměte si někoho na community managment a nedělejte to in house. Nechte to dělat někoho, kdo tomu rozumí. Tohle, co předvádíte, jsou fakt šílená devadesáté piko léta,“ napsal třeba Matouš, ale nebyl sám, kdo naznačil, že Česká pošta snad jede na drogách.

Slizké sektářství?

Podle našich informací ale Raego vzbudil velkou reakci i u samotných pošťáků. V jejich uzavřené facebookové skupině píše hotové romány plné ód na ně, jak si jich váží a podobně, což tyto zaměstnance, kteří se často cítí nedocenění a špatně zaplacení, těší.

„Hodně lidí se mu ale i směje. Je to neskutečně slizký, co předvádí. Trošku mi to připomíná sektářství,“ řekl eXtra.cz jeden z členů skupiny.

Ostuda pro státní podnik

Pro redakci se vyjádřil i jeden odborník přes správu sociálních sítí. „Opravdu nevím, jestli by se takhle na síti měl chovat státní podnik. Vlastně vím: v žádném případě neměl. Tohle nebude mít dlouhého trvání,“ myslí si.

A co vy? Čekáte, že se Raego i se svým svébytným projevem v České poště usadí na dlouho, nebo ho vypakují ještě ve zkušebce?

Mohlo by vás zajímat

Další články