Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká pop music dosáhla pomyslného DNA! Olivie Žižková hudebně zmasakrovala Česko, Slovensko i Daru Rolins!

+ Další fotografie
Olivie Žižková, tvůrkyně asi nejbizarnějšího hitu s uprchlickou tematikou jménem Evropo dýchej, útočí na vkus Čechů s další "peckou". Zdůrazňuje v ní bratrství se Slováky a song doplnila bizarně zpracovaným klipem.

Z České republiky se pomalu, ale jistě stává jedna velká parodie na demokratický stát v srdci Evropy. O prezidentské křeslo se uchází člověk, který politice rozumí zhruba jako průměrný Čech periodické tabulce prvků, ale lůza ho na Hrad chce, protože má klobouk, šálu a vypadá slušně. Kdysi prestižní hudební anketu vyhrává už druhým rokem pomatený nácek a do popředí české pop music se čím dál tím více tlačí Olivie Žižková (41) se svými pomatenými songy.

Někdy v polovině léta na sebe upozornila tahle bizarní zpěvačka hitem „Evropo dýchej“, který je směřován silně proti uprchlíkům. Doposud přehlížená holka z Náchoda se dostala do povědomí Čechů. Podmanila si zejména průměrné obyvatelstvo Česka čili plebs, který ji dle jejích slov dodnes píše oslavné dopisy.

Hned po vydání hudebního klipu „Evropo dýchej“ se objevila v populárním internetovém pořadu DVTV, kde ji Daniela Drtinová řádně zdrtila a Olinka se svými vlastními stupidními komentáři zahnala do rohu, odkud by ji nezachránil ani dvouoký Žižka.

Nyní díky jejímu dalšímu singlu padá česká pop music na naprosté dno. Nejenže naprosto ztrapnila zdravě přemýšlející Čechy, ale tentokrát bohužel i chudáky Slováky, kteří nemají absolutně páru, kdo tahle xenofobní paní vůbec je.

V klipu, který vypadá jako by byl natočen před pětadvaceti lety na kalkulačku, vyzývá Čechy a Slováky, aby drželi při sobě. Aby bylo dílo zkázy dokonáno, zvládla tato žena neomezených možností do svého songu vecpat chudáka Daru Rolins, která teď nadcházející týden nebude dělat nic jiného než vysvětlovat, že s touhle paní nemá absolutně nic společného.

Jestli jste si mysleli, že jste viděli v životě už všechno, tak se určitě podívejte na nový klip Olivie Žižkové. Pomyslné dno se totiž opět prohloubilo.

Související články

Další články