Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Lupiče na pumpě uspokojovala do příjezdu hlídky: Češka pomohla slovenské policii

Lupiče na pumpě uspokojovala do příjezdu hlídky: Češka pomohla slovenské policii
Zdroj: Google Street View
kuriozita
Ve středu nad ránem málem došlo na čerpací stanici v bratislavské čtvrti Petržalka ke zločinu. Vtrhl tam maskovaný lupič a dožadoval se peněz, zdržela ho ale Češka, která ho podle informací TV JOJ do příjezdu policie orálně uspokojovala. Slovenská policie nyní zjišťuje, zda se toto tvrzení zakládá na pravdě, a zločinec už je stíhán za loupežné přepadení.

Češka jménem Soňa, která měla lupiče na čerpací stanici zdržet orálním sexem, měla policii při příjezdu říct „Vemte si ho, já už nemůžu“. Zločinec si přišel pro peníze z kasy, místo toho ale díky rafinované ženě skončil v poutech.

Podle TV JOJ měl být lupičem muž ze Srbska jménem Maxim, který prodavači na pumpě vyhrožoval zabitím, pokud mu nedá peníze. Ten mu je dal, ale zločinec ho přesto zbil. Pak šel do kanceláře, kde se dožadoval hotovosti z trezoru, zaměstnanec ale stihl utéct a zavolat policii. V tu chvíli na místo dorazila Soňa, která se rozhodla muže do příjezdu strážníků zdržet.

Slovenská policie našla dvojici polonahou na zemi a nyní vyšetřuje, zda Češka mluví pravdu, nebo bylo vše jinak. Muž se policistům vzdát nechtěl, museli proto použít donucovacích prostředků a odvezli ho do vazby. Nyní je stíhán za loupežné přepadení.

Kuriozita

O vskutku kuriózním případu nebyli prostřednictvím médií pochopitelně informováni jen Češi a Slováci. O ženě, která zdržela muže uspokojováním jeho intimních potřeb, vyšel článek například i v deníku The Sun. O činu Soni tak vědí i čtenáři v zámoří.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy