Klara Lima je potetovaná fotomodelka, která se snaží uchytit po celém světě. V Česku si příliš fanoušků nenašla, ale v zahraničí je podle svých slov slavná dost. Kdekoliv se ukáže, tam vzbudí velký rozruch.

Tahle dívčina je totiž potetovaná od hlavy až k patě a navíc má na svém těle plno plastik. Jako první vás prásknou do očí její obrovské silikony, přes které si podle slov některých fanoušků nemůže vidět na spodní část těla.

Kromě prsou má také udělaný zadek, několik liposukcí, rty a další věci. Jestli jste si mysleli, že po tomhle všem s plastikami končí, tak jste na omylu. Před několika dny měla Klara evidentně nějakou slabší chvilku, a tak se rozhodla, že odkryje kus ze svého soukromí.

Svým motivačním videem se snaží lidi přesvědčit, že vždycky může být lépe. Video působí hodně zvláštně, protože lidé mají takových motivačních řečí vesměs plné zuby. Zabere na ně zpověď Klary Limy?

„Když nejsem nejlepší, tak raději nic nedělám. Já jsem hodně ambiciózní člověk a snažím se být jiná než ostatní,“ začíná vyprávět Klara. „Měla jsem takové bulimické záchvaty, že jsem byla schopna sníst zubní kartáček,“ pokračuje v ne moc příjemné zpovědi.

„Když mi bylo 19, tak jsem do sebe prala kilo koksu,“ přiznává se. Pokud vás zajímá, co všechno na sebe tahle postavička práskla, tak se podívejte na video.