Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Česká plastiková figurína otevřeně o svém životě: Měla jsem bulimii a prala jsem do sebe koks horem dolem

Česká plastiková figurína otevřeně o svém životě: Měla jsem bulimii a prala jsem do sebe koks horem dolem
Zdroj: YouTube
+ Dalších 13 fotografií
Klara Lima je opravdu zvláštní postavička českého šoubyznysu. Dívka, která zažila ty nejhorší chvíle svého života, se nyní rozhodla, že všem lidem řekne, jak špatně na tom kdysi byla. Klara je zajímavá hlavně svým vzhledem. Plastické operace doslova zbožňuje a není snad místo na jejím těle, kam nesáhl plastický chirurg. O čem tahle potetovaná diva promluvila?

Klara Lima je potetovaná fotomodelka, která se snaží uchytit po celém světě. V Česku si příliš fanoušků nenašla, ale v zahraničí je podle svých slov slavná dost. Kdekoliv se ukáže, tam vzbudí velký rozruch.

Tahle dívčina je totiž potetovaná od hlavy až k patě a navíc má na svém těle plno plastik. Jako první vás prásknou do očí její obrovské silikony, přes které si podle slov některých fanoušků nemůže vidět na spodní část těla.

Kromě prsou má také udělaný zadek, několik liposukcí, rty a další věci. Jestli jste si mysleli, že po tomhle všem s plastikami končí, tak jste na omylu. Před několika dny měla Klara evidentně nějakou slabší chvilku, a tak se rozhodla, že odkryje kus ze svého soukromí.

Svým motivačním videem se snaží lidi přesvědčit, že vždycky může být lépe. Video působí hodně zvláštně, protože lidé mají takových motivačních řečí vesměs plné zuby. Zabere na ně zpověď Klary Limy?

"Když nejsem nejlepší, tak raději nic nedělám. Já jsem hodně ambiciózní člověk a snažím se být jiná než ostatní," začíná vyprávět Klara. "Měla jsem takové bulimické záchvaty, že jsem byla schopna sníst zubní kartáček," pokračuje v ne moc příjemné zpovědi.

"Když mi bylo 19, tak jsem do sebe prala kilo koksu," přiznává se. Pokud vás zajímá, co všechno na sebe tahle postavička práskla, tak se podívejte na video.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy