Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Česká Pippa Middleton? Maminka (69) Moniky Štikové zastínila nevěstu a předvedla výstavní pozadí

Česká Pippa Middleton? Maminka (69) Moniky Štikové zastínila nevěstu a předvedla výstavní pozadí
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 26 fotografií
top forma
Monika Štiková (47) se dnes podruhé ve svém životě vdala. Tentokrát řekla "ano" mladičkému hokejistovi Petru Biniasovi (23). Hvězdičku reality show Štiky a jejího zajíčka přišla podpořit jen část rodiny a hrstka přátel. Důležitý den si ale nenechala ujít maminka Moniky Štikové Jindřiška Miklušková (69), která nevěstu svým vzhledem zastínila a navíc předvedla výstavní pozadí.

Monika Štiková (47) se dnes provdala za mladého hokejistu Petra Biniase. Obřad se konal na Staroměstském náměstí a zúčastnila se jej pouze hrstka nejbližších lidí. Hvězda z bizarní reality show Štiky dorazila před jednou hodinou odpolední a za necelou tři čtvrtě hodinu už vycházel novomanželský pár ze dveří radnice za potlesku svatebčanů.

Na svatbě samozřejmě chyběly nejenom dcery Ornella Koktová a Charlotte Štiková, ale i vnuk Quentin. Monika s nimi už dlouhou dobu neudržuje žádný kontakt a nemůže části své rodiny přijít na jméno.

Maminka Moniky Štikové zastínila dceru šmrncem

Obřad si ale nenechala ujít maminka ani tatínek Moniky, který svoji dceru vedl k oltáři. Monika měla na sobě honosné svatební šaty, ale nešlo si nevšimnout její matky Jindřišky, která rok před sedmdesátými narozeninami vypadá zkrátka lépe než její o dost mladší dcera.

Jindřiška na sobě měla krátké zelené šaty a rozhodně by jí nikdo netipoval devětašedesát let. Maminka nevěsty se pyšní perfektní postavou, výstavním pozadím a samotnou nevěstu svým vzhledem holt zastínila.

"To je maminka Moniky Štikové? Kolik jí je? Vypadá skvěle," podivovali se přítomní lidé, kteří si okázalou svatbu nechtěli nechat ujít. Jindřiška díky svému zevnějšku na sebe strhla pozornost podobně jako Pippa Middleton před devíti lety na svatbě své sestry Kate a Williama.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy