Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Česká paterčata potřebují vaši pomoc: NOVÝ SEZNAM věcí, co chtějí

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Česká paterčata
Už tomu bude pomalu šest let, co se v Česku narodila paterčata. Nyní jsou již v předškolním věku a pomaličku se chystají na nástup do základní školy. Což pro rodiče znamená spousty finančních nákladů, a tak žádají o pomoc!

Rodinné centrum v Milovicích a jejich spolek Maminky dětem kdysi zřídily transparentní účet pro veřejné sbírky na pomoc prvním českým paterčatům. Díky tomu mohou děti od ledna 2019 navštěvovat předškolní vzdělávací program, který je hrazený z onoho účtu.

Rodiče Antonín Kroščen a Alexandra Kiňová teď znovu žádají české občany o pomoc. Jejich děti jsou v předškolním věku a to pro ně znamená spousty finančních výdajů. Do školy se sice ještě úplně nechystají, ale už teď řeší budoucnost.

Saša a Tonda kalkulují s nástupem paterčat Michaela, Martina, Alexe, Daniela a Terezky do první třídy základní školy a také aktualizovali seznam věcí, které momentálně potřebují. Pro děti to bude hodně školních pomůcek, které zatím v seznamu napsané nemají. Ale jsou tam například tepláky, trenýrky, vše ideálně velikosti 128, sprej na rýmu a sprchové gely. Aktuální seznam potřebných věcí naleznete ve fotogalerii. Dárci mohou balíčky zasílat do Rodinného centra Milovice a případné finanční dary na transparentní účet, který naleznete na stránkách centra

Související články

Další články